0539 643 24 24

0232 463 48 68 - 0232 246 56 56

Ulusal: 0850 840 90 32

EKONOMİK ve KALİTELİ TATİLİN ADRESİ

                  0539 643 24 24 - 0555 831 87 87 - 0544 467 22 22

ÇANAKKALE TURU

YEŞİLYURT KÖYÜ-ASSOS BEHRAMKALE) - ÇANAKKALE ŞEHİTLİK

 

Gelibolu Yarım Adası Güney ve Kuzey Cephesi Çanakkale Şehitlik Turu

2 Kişilik oda kişibaşı tur ücreti  319 TL

0-6 yaş (koltuk istemez ise ücretsiz)

6-12 yaş 199 TL

 İster İnternetten Online Olarak İstersenizde  Ofislerimizden Rezervasyon Yaptırabilirsiniz.

Maksimum - World card - Paraf - Axess -Bonus Kredi kartlarına 3-6-9 Taksit İmkanı

BİZİ

TAKİP

EDİN

Tur Programı

ÇIKIŞ TARİHLERİ : 16/17.Mart.2019  -- 13/14 Nisan -- 27/28 Nisan

1.GÜN: Sabah 07:00’da Üçkuyular meydan, 07:15’de Üçyol yazahaneler , 07:30 Şirinyer Eroğlu iş merkezi 07:45 Bornova Ege üniversite hastanesi 08:00 Karşıyaka Anıt’tan misafirlerimizi alıyoruz ve  Uygun bir tesiste vereceğimiz Sabah kahvaltısı molamızın sonrasında Edremit Çanakkale karayolu üzerinden Gömeç’e ulaşıyoruz.Gömeçte bulunan Atatürk Kayalıklarını seyrediyor ve fotoğraflarımızı çekiyoruz ve sonrasında  Bir doğa harikası olan eski adı ile Çetmi köyü yeni adı ile Yeşilyurt Köyü’ne gidiyoruz. Burada Taş evleri resimliyor ve çay keyfimizi yapıyor ve Behramkale köyü ne hareket ediyoruz. Behramkale köyünde bulunan ve tarihçesi M.Ö 6 yy kadar uzanan Assos Antik kentinin bilgilerini rehberimizden dinliyoruz ve Öğle yemeğimizi Behramkale köyündeki uygun bir restaurant’ta alıyoruz. Dileyen misafirlerimiz Assos Antik Limana gidebilmek için minibüslere biniyor (EKSTRA) VE Antik Limana gidebilir. Öğle yemeğimiz sonrasında  Keyifli bir yolculuk sonrasında Çanakkale merkeze ulaşıyoruz.  Çanakkale’de  bulunan otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve  konaklama otelimizde. ÇANAKKALE FİGEN OTEL

 

2.GÜN:   Sabah kahvaltımızı açık büfe olarak aldıktan Rehberimizin belirleyeceği saatte  otelimizden ayrılıyoruz ve Çanakkale merkezdeki  Limandan Feribot  ile Eceabat’a geçiyoruz.40 dakikalık bir deniz yolculuğu sonrasında Eceabat’a ulaşıyoruz ve Tarihi  Gelibolu yarımadası turumuza başlıyoruz. Havuzlar Şehitliği ,Seyit onbaşı,Mecidiye tabyaları ,Abide(Morta Koyu) ,Ertuğrul koyu, Hamidiye tabyaları ,Yahya çavuş ziyaretlerimiz sonrasında Alçı tepe’de   öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeğimizin sonrasında Kabatepe üzerinden Mehmetçiğe Saygı Anıtı,57.Alay Şehitliği ,Kanlı Sırt,Bomba sırtı,Conk bayırı,Kemal yeri'ni gezdikten sonra Şehitlik turumuzu tamamlıyoruz. Eceabat’tan Arabalı vapur ile Çanakkale’ye geçiyoruz ve Çanakkale merkeze ulaşıyoruz. Ezine Edremit  karayolu üzerinden vereceğimiz gerekli molalarımızın ardından İzmir’e ulaşıyoruz. Bir dahaki Martı Turda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

 

 

Dahil olan Hizmetler

-Ulaşım

-Rehberlik

-Gezi Sigortası

-Acente refakati

- Konaklama

1.gün Akşam yemeği

2.gün sabah kahvaltısı

Çanakkale-Eceabat gemi geçişleri

Dahil olamayan Hizmetler

Öğlen yemeği

Müze ören yeri giriş ücretleri

Mola yerinde yapılan harcalar

Hareket Noktaları ve Saatleri

08:40 Hatay Üçyol

08:20 Bornova Metro

08:00 Karşıyaka Anıt Önü

 

Turla İlgili Bilinmesi Gerekenler

Martı Tur Turizm İzmir Mt Tur Seyahat Acentesi hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar.

Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve  Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız

Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

 

Tur programı İZMİR MT TUR TUR SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

Seyahat Acentası-Müşteri sözleşmesini almayı unutmayınız.

Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.