0539 643 24 24

0232 463 48 68 - 0232 246 56 56

Ulusal: 0850 840 90 32

EKONOMİK ve KALİTELİ TATİLİN ADRESİ

                  0539 643 24 24 - 0555 831 87 87 - 0544 467 22 22

İSTANBUL TURU

ÇAMLICA TEPESİ-KIZ KULESİ-KANLICA-DEV AKVARYUM-GALATA KULESİ-PIERRE LOTI-MİNİATÜRK

TEK KİŞİLİK ODA 550 TL

2 KİŞİLİK ODA DA KİŞİ BAŞI 480 TL

3 KİŞİLİK ODA DA KİŞİ BAŞI 400 TL

 İster İnternetten Online Olarak İstersenizde  Ofislerimizden Rezervasyon Yaptırabilirsiniz.

Maksimum - World card - Paraf - Axess -Bonus Kredi kartlarına 3-6-9 Taksit İmkanı

BİZİ

TAKİP

EDİN

Tur Programı

Dahil olan Hizmetler

Ulaşım

Profesyonel Rehberlik

hizmeti

Gezi Sigortası

Acente refakati

2 Gece Otel konaklama

Sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri

 Feribot geçiş ücretleri

-Araç içi ikramlar

 

Dahil olamayan Hizmetler

 İlk gün sabah kahvaltısı ve Öğle yemekleri

Müze ören yeri giriş Ücretleri

 *Kumkapı Eğlencesi

 (İstege baglı katılım)

Hareket Noktaları ve Saatleri

 23:00 Karşıya iskele

23:15 Bayralı üst geçit

23:30 Üçyol metro

23:45 Bornova Metro

Turla İlgili Bilinmesi Gerekenler

İşler Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar.

Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve  Extra Küçük Variz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız

Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir.

 

Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

1. Gün: 23:00 da izmirden harekele istanbula varıyoruz yol üstünde alıcağımız kahvaltının ardından. İlk duragımız ÇAMLICA TEPESİ Yeditepe İstanbul manzarasını izleyerek turumuza başlıyoruz. İstanbul’ un muhteşem manzarasını seyrettikten sonra Anadolu Yakası boyunca ilerliyoruz. Üsküdar Salacak’tan KIZ KULESİ ‘ne geçiyoruz ve gezimizi yaptıktan sonra KANLICA’ ya gidiyoruz. KANLICA’’nın meşhur yoğurtlarını yedikten sonra Haliç’te bulunan MİNİATÜRK’’e geçiyoruz. Türkiye ve Osmanlı coğrafyasından seçilmiş eserlerin 1/25 ölçekli maketlerinin yer aldığı Miniaturk`te, 59 eser İstanbul`dan, 51 eser Anadolu`dan 12 eser ise bugün Türkiye sınırları dışında kalan Osmanlı coğrafyasından olmak üzere, 122 maket-eser sergilenmektedir. Miniatürk’ü gezdikten sonra akşam çaylarımızı HALİÇ manzarası eşliğinde PIERRE LOTI tepesinde içiyoruz. Akşam yemeği otelimizde ve Konaklama Otelimizde .

 

2. Gün:

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından Turkuazoo (Dev Akvaryum)’a gidiyoruz .8 bin m2 bir alana kurulu akvaryumun 4,5 milyon litre su ile dolu ana tankının içinden geçen 80 metre uzunluğundaki Avrupa’nın en uzun akrilik sualtı tünellerinden biri olan tünel sayesinde, sanki balıklarla yüzüyormuş gibi bir gezinti imkânı sunan Turkuazoo’da (Dev akvaryum) ziyaretçiler; 270 derecelik su altı görüş açısına sahip panoramik gözlem salonu ile deniz canlılarını daha yakından izleme fırsatı da yakalıyor. DEV AKVARYUM gezintimiz sonrasında GALATA KULESİ’ni geziyoruz ve EMİNÖNÜ MEYDANI’ na geçip muhteşem boğaz turuna başlıyoruz(extra). Boğaz turumuzda Tarihi yalıları denizden görüyor ve tekne ile boğazı boydan boya geziyoruz. Tekne turumuzun sonrasında otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği otelimizde. Akşam yemeği sonrasında dileyen misafirlerimizle (extra) olarak KUMKAPI’ ya gidiyoruz.Konaklama Otelimizde.

 

3. Gün:

Sabah otelde alacağımız açık büfe Sabah kahvaltımızın ardından otelden ayrılıyoruz. Sabah kahvelerimizi ORTAKÖY sahilinde içiyoruz. Kahve keyfimizin sonrasında İstanbul Sapphire Çarşı’ya gidiyoruz. Herkes burada Sen nerdesin sloganı ile İstanbul’un en yüksek binasında neler mi var? Jale Kuşha’nın Balmumu Müzesi, Sapphire seyir terasından İstanbul’un efsaneleşmiş Kültürel değerlerini 236 metre yüksekten görme imkanı ve İstanbul üzerinde Helikopterle çekilmiş İlk 4d similasyonu SKYRİDE İstanbul ile Hareketli platformda Ayasofya’nın ihtişamını, Kız kulesinin efsununu, Yere batan sarnıcının Ürpertici güzelliğini, Taksimin kalabalığını görebilirsiniz. Bu bir film değil ,Eşsiz bir İstanbul keşfidir. Bulutların üstünden Güzel İzmir’imize dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz akşam yemeği molası ve gerekli ihtiyaç molalarımızın ardından İzmir’ e ulaşıyoruz. Bir dahaki tur’ da buluşmak üzere vedalaşıyoruz.