izmirgunluktur.com

0539 643 24 24

0232 463 48 68 - 0232 246 56 56

Ulusal: 0850 840 90 32

EKONOMİK ve KALİTELİ TATİLİN ADRESİ

                  0539 643 24 24 - 0555 831 87 87 - 0544 467 22 22

ANTALYA TURU

 

 

BAYRAM 1.GÜNÜ AKŞAM ÇIKIŞ

12-15 EYLÜL  ( 3 GÜN - 3 GECE )

 

Kişi başı tur ücreti  450 TL

0-6 yaş (koltuk istemez ise ücretsiz)   6-12 yaş 295 TL

 

 İster İnternetten Online Olarak İstersenizde  Ofislerimizden Rezervasyon Yaptırabilirsiniz.

Maksimum - World card - Paraf - Axess -Bonus Kredi kartlarına 3-6-9 Taksit İmkanı

BİZİ

TAKİP

EDİN

ÜCRETE DAHİL OLANLAR

 

* ULAŞIM

* 4* HOTEL KONAKLAMASI

* REHBERLİK HİZMETİ

* HERŞEY DAHİL HOTEL KONAKLAMA

* ARAÇ İÇİ İKRAMLAR

* SEYAHAT SİGORTASI

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

 

* MÜZE-ÖREN YERİ GİRİŞLERİ

* 1.GÜN KAHVALTI

* EXTRA HARCAMALAR

 

 

TUR PROGRAMI

 

1.GÜN: Gece belirlenen saatlerde  siz değerli misafirlerimizi alarak yolculuğumuza başlıyoruz .  AYDIN, DENİZLİ, ACIPAYAM, KORKUTELİ üzerinden uygun molalarla ANTALYA ya ulaşıyoruz. İlk durağımız ülkemizin cennet köşelerinden biri olan DÜDEN ŞELALESİ'ni hayranlıkla geziyor, çoşku ile akan sularını yeşillikler içinde kayboluşunu izleyerek keyif çaylarımızı içiyoruz. Daha sonra adeta cenneten koparılmış bir yer olan KURŞUNLU ŞELALESİ'ne geliyoruz. Burada da yeşillikler içinde ki şelalenin çevresinde yürüyüş yaptıktan sonra bu güzellikleri geride bırakarak belek  'ya ulaşıyoruz.Otelimize yerleştikten sonra havuz ve denizde günün yorgunluğunu atıyoruz.Akşam yemeği ve konaklama HOTELİMİZDE de.

2.GÜN: Sabah kahvaltı sonra otelini aktivitelerinden yararlanıyoruz. Dileyen misafirlerimiz havuz ve deniz  faydalana bilirler. Öğle yemeğimizi otelimizde aldıktan sonra ikinci gün ki gezi programına başlıyoruz.ALANYA ' ya doğru hareket ederek ilk durağımız DAMLATAŞ magarası ve ALANYA KALESİ ni gezerek dönüş yolumuza başlayarak MANAVGAT ŞELALESİ ni gördükten sonra belek deki otelimize geliyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimiz HOTELİMİZ'de.

 

3.GÜN : Kahvaltı sonrası öğle yemeğine kadar çevreyi gezebilir otel aktivitelerinden yararlanabiliriz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra otelimizden ayrılarak ,  şehir merkezine geliyoruz. Bir turizm kenti olan ANTALYA' da KALE İÇİ, YAT LİMANI göreceğimiz yerler arasındadır. Kalan zamanda şehir merkezinde serbest zaman veriyoruz. Belirlediğimiz saate otobüsümüzde buluşarak.. ANTALYA KORKUTELİ, ACIPAYAM, SERİNHİSAR'a geliyoruz. Burada vereceğimiz leblebi alışveriş molası sonrası DENİZLİüzerinden yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Yolda vereceğimiz uygun molaların ardından akşam saatlerinden güzel İZMİR' imize geliyoruz.

 

 

4* THE PRİME GARDEN HOTEL