izmirgunluktur.com

0539 643 24 24

0232 463 48 68 - 0232 246 56 56

Ulusal: 0850 840 90 32

EKONOMİK ve KALİTELİ TATİLİN ADRESİ

                  0539 643 24 24 - 0555 831 87 87 - 0544 467 22 22

BATI KARADENİZ (4 GÜN - 4 GECE)

Safranbolu Abant Gölü Şile Ağva

 

 

 

Kişi başı tur ücreti 549 TL

0-3 yaş (koltuk istemez ise ücretsiz)   3-12 yaş 499 TL

 

 

 İster İnternetten Online Olarak İstersenizde  Ofislerimizden Rezervasyon Yaptırabilirsiniz.

Maksimum - World card - Paraf - Axess -Bonus Kredi kartlarına 3-6-9 Taksit İmkanı

BİZİ

TAKİP

EDİN

TUR PROGRAMI

1. GÜN/  İZMİR-UŞAK-AFYON-ANKARA-ÇANKIRI

      Akşam saat 19:30'de Üçkuyular Opet Benzin istasyonu  19:40’ta Üçyol yazahaneler  19:50 Alsancak Lozan 20:10’da Karşıyaka Anıt, 20,30 Bornova Ege üniversite Hastanesinden  konuklarımızı aldıktan sonra hareket ediyoruz. UŞAK, AFYON, ANKARA, ÇANKIRI yolunu izleyip gerekli molaların ardından sabah saatlerinde KASTAMONU‘ya ulaşıyoruz.

 

2. GÜN/ILGAZ-KASTAMONU-SAFRANBOLU

Sabah kahvaltımızı ekstra olarak alıyor ve sonrasında  Kastamonu şehir merkezinde  ŞERİFE BACI ANITI, ESKİ HÜKÜMET KONAĞI, EL SANATLARI ÇARŞISI, NASRULLAH MEYDANI, ATATÜRK EVİ ‘ni görüyoruz. Turumuzun sonunda SAFRANBOLU’ya hareket edip, otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

3. GÜN/ SAFRANBOLU-AMASRA

Otelde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında  HIDIRLIK TEPESİ’nden Safranbolu’yu seyredip, Muhteşem konakları geziyoruz. KAYMAKAMLAR EVİ, CİNCİ HANI ve HAMAMI, KÖPRÜLÜ CAMİİ, İZZET MEHMET PAŞA CAMİİ’ni görüp meşhur Safranbolu Lokumlarımızı alıyoruz.  Daha sonra YEMENİCİLER ARASTASI’nda alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Öğle saatlerinde AMASRA’ya hareket ediyoruz. Fatih Sultan Mehmet’in Çeşmi Cihan(dünyanın gözleri) diye isimlendirdiği bu sahil kasabasında, ROMA KÖPRÜSÜ(Kemere), SORMAGİR KALESİ, CENEVİZ KALESİ(Zindan Kalesi), FATİH CAMİİ(eski klise) ve BİZANS KİLİSESİ’ni görüp, ünlü ağaç işçiliği çarşısı ÇEKİCİLER ÇARŞISI’nda alış veriş için serbest zaman alıyoruz. Turumuzun sonunda, otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.AMASRA

 

4. GÜN/YEDİGÖLLER-ABANT-BOLU

Otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından, Bolu merkeze gidiyor ve bizi bekleyen minibüslere biniyor ve Yaklaşık 2saat sürecek yolculuğumuza başlıyoruz,  Yedigöller Milli Parkı'na çıkıyoruz. (Yedigöller Bölgesine Otobüs Çıkmamaktadır ) Sırasıyla Sazlıgöl,  İncegöl, Küçükgöl, Deringöl, Büyükgöl, Kurugöl ve Büyükgöl’ü görüyoruz. Tabiat ananın bizlere bahşetmiş olduğu bu güzellik için misafirlerimize serbest zaman ve fotoğraf molası veriyoruz. Öğle yemeğini(Ekstra)sucuk ekmek veya köfte ekmek olarak alıyoruz.Turumuzun sonunda Minibüslere biniyor bizleri bekleyen aracımıza biniyor ve bir başka doğa harikası olan ve filmlere ve fotoğraf sanatçılarına doğal mekan görevi gören GÖLCÜK 'e gidip, çevresi sık çam ormanlarıyla kaplı olan göl kenarında serbest zaman alıyoruz. BOLU’daki otelimize gidiyor ve yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. BOLU

 

5. GÜN/BOLU-AĞVA-ŞİLE-BURSA-BALIKESİR-İZMİR

Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Bolu'ya yaklaşık 30 km mesafede bulunan başka bir doğa harikası olan Abant Milli parkı, Abant Gölüne gidiyoruz. Çevresi yaklaşık 7 km olan gölde aracımızla panoramik bir gezi yapıyor, sonrasında aracımızı belli bir noktada bırakıyor ve dileyen misafirlerimiz yürüyüş yapabilir, faytona binebilir, köylü pazarından alışveriş yapabilir. Abant gölü gezimiz sonrasında….

gözde film mekanı (BİR İSTANBUL MASALI) AĞVA‘ya ulaşıyoruz. Burada alacağımız serbest zamanda doğal güzelliğini içimize sindiriyoruz. Sabah saatlerinde ŞİLE’ye geçiyoruz. Şile Bezi ve kumsalıyla meşhur bu eski balıkçı kasabasını tanıma şansımız oluyor. Daha sonra İZMİR'e hareket ediyoruz. Yoldaki gerekli molaların ardından ulaşıp bir başka turumuzda buluşmak ümit ve dileği ile ayrılıyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLANLAR

 

* ULAŞIM

* HOTEL KONAKLAMASI

* REHBERLİK HİZMETİ

* HOTEL DE AKŞAM YEMEĞİ

* HOTEL DE SABAH KAHVALTISI

* ARAÇ İÇİ İKRAMLAR

* SEYAHAT SİGORTASI

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

 

* MÜZE-ÖREN YERİ GİRİŞLERİ

* ÖĞLEN YEMEKLERİ

* EXTRA HARCAMALAR

* HOTELDE EXTRA İÇECEKLER

Otellerden hareket saatlerini rehber belirleyecektir ve iklim koşullarına göre programda değişiklik yapılabilir. Gezimize; spor ayakkabısı, yaylarda konaklamalarda kalın mont, fotoğraf makinesi, şemsiye, güneş gözlüğü getirmenizi öneririz.

 

*Araçta ve Tesislerde kaybolan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir.

* 07-12 yaş arası çocuklar otel konaklama rezervasyonunda, iki büyük yanında kalmak koşulu ile çocuk indiriminden yararlanabilirler.

 

* Paket tur programı katılımlarında, katılımcı sayısına göre geziye uygun küçük araç tahsis edilebilir .

 

* Acenta zorunlu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir.  Acenta sorumlu tutulamaz.