izmirgunluktur.com

0539 643 24 24

0232 463 48 68 - 0232 246 56 56

Ulusal: 0850 840 90 32

EKONOMİK ve KALİTELİ TATİLİN ADRESİ

                  0539 643 24 24 - 0555 831 87 87 - 0544 467 22 22

MUHTEŞEM İSPANYA / ENDÜLÜS TURU

 

16 gün 15 Gece

06 Tem -21 Tem. / 13 Ağus -28 Ağus.

 

 

Kişi başı tur ücreti 1.175  Euro

0-6 yaş (koltuk istemez ise ücretsiz)

 

 İster İnternetten Online Olarak İstersenizde  Ofislerimizden Rezervasyon Yaptırabilirsiniz.

Maksimum - World card - Paraf - Axess -Bonus Kredi kartlarına 3-6-9 Taksit İmkanı

BİZİ

TAKİP

EDİN

TUR PROGRAMI

 

 1. TUR - 1 GÜN - 06 Temmuz PERŞEMBE / SELANİK

2. TUR - 1 GÜN - 13 Ağustos PAZAR / SELANİK

Saat 00.01’de İzmir‘den belirlenen noktadan konuklarımızı aldıktan sonra yola çıkıyoruz. Yolda vereceğimiz uygun molaların ardından Ayvalık, Çanakkale, üzerinden İpsala Sınır Kapısına ulaşıyoruz Gümrük ve pasaport işlemlerinden sonra, Selanik e doğru yolumuza devam ediyoruz. Selanik gezimize ulu önder Atatürk’ ün evini ziyaret ederek başlıyoruz. Panoramik şehir turumuzda; Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar Meydanı, Yunanistan’ın en büyük katedrali olan Aya Dimitros Katedrali, Hamza Bey Camii, E.Venezelo – P.Konstantin heykelleri, Vardar, Makedonya, Aristoteles, meydanları görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele yerleşme. Akşam serbest zaman.

Geceleme Selanik Otelimizde

1.TUR : 2 .GÜN - 07 Temmuz CUMA / İGOUMENİTSA (Feribot)

2.TUR : 2 .GÜN - 14 Ağustos PAZARTESİ / İGOUMENİTSA (Feribot)

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından bizi İtalya’ nın Ancona limanına götürecek olan feribotumuza binmek için İgoumenitsa ya hareket ediyoruz .

Geceleme feribotta. ( İGUOMENİTSA – ANCONA )

 

1.TUR : 3.GÜN - 08 Temmuz CUMARTESİ / ANCONA

2.TUR : 3.GÜN - 15 Ağustos SALI / ANCONA

Öğleden sonra ulaşacağımız Ancona Limanı’ndan Barselona ya doğru yolculuğumuza devam ediyoruz.

Geceleme otobüs – yol

 

1.TUR : 4. GÜN - 09 Temmuz PAZAR / BARSELONA

2.TUR : 4. GÜN - 16 Ağustos ÇARŞAMBA / BARSELONA

Sabah saatlerinde ulaşacağımız Barselona da otelimize yerleşmemizin ardından, panoramik Barselona şehir turunda görülecek yerler arasında; İspanya Meydanı, İspanya Köyü, Montjuic Tepesi, Miramar, Barselona Limanı, Colon Anıtı, La Rambla, Mary Magnum, Olimpik Liman, Sagrada Familia Kilisesi görülecek yerler arasında . Panoramik tur sonunda serbest zaman. .Dileyen misafirlerimizle Akvaryum, Picasso Müzesi gezileri ve Barselona Limanı’nda tekne turu yapılabilir.

Geceleme Barselona otelimizde

 

1.TUR : 5.GÜN - 10 Temmuz PAZARTESİ / ZARAGOZA – MADRİD

2.TUR : 5.GÜN – 17Ağustos PERŞEMBE / ZARAGOZA – MADRİD

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Madrid e hareket. Yolumuz üzerinde bulanan Zaragoza da İspanya nın en önemli kutsal mekanlarından biri olan Pilar Bazilikasını ve İspanya’nın en büyük nehirlerinden biri olan Ebru Nehri üzerindeki Roma Köprüsü’ nü gördükten sonra akşam saatlerinde İspanya nın en büyük şehri ve başkenti olan Madrid’ e varıyoruz. Otelimize yerleşme akşam serbest zaman.

Geceleme Madrid otelimizde

 

1.TUR: 6. GÜN - 11 Temmuz SALI / MADRİD

2.TUR: 6. GÜN - 18 Ağustos CUMA / MADRİD

Kahvaltımızın ardından gerçekleştireceğimiz panoramik Madrid turumuzda; boğa güreşlerinin yapıldığı Ventas Arenası, Madrid’ in eski giriş kapılarından biri olan Alkala Kapısı, Retiro Parkı, Real Madrid’ in Santiago Bernabeo Stadyumu, Madrid’ in simgesi olan Cibeles Anıtı, Madrid’ in sıfır noktası olan Sol Meydanı, Gran via, Plaza de Espana, Palacio Real, opera binası görülecek yerler arasında. Tur sonunda serbest zaman.

Geceleme Madrid otelimizde.

 

1.TUR: 7.GÜN - 12 Temmuz - ÇARŞAMBA / TOLEDO – CORDOBA - SEVİLLA

2.TUR: 7.GÜN - 19 Ağustos - CUMARTESİ / TOLEDO – CORDOBA – SEVİLLA

Sabah kahvaltı sonrası İspanya’ nın Madrid’den önceki başkenti olan, bugün UNESCO’ nun koruması altındaki, hıristiyan, yahudi , müslüman toplumlarının bir zamanlar birlikte yaşadığı Toledo’ya hareket ediyoruz. Bir saatlik yolculuk sonunda Toledo’ ya varış. Panoramik Toledo turunda Alcantaras Köprüsü, San Martin Köprüsü , katedral, bugün Santa Maria Blanca Kilisesi olarak tanınan eski sinagog görülecek yerler arasında. Panoramik tur sonrası Cordoba’ ya hareket. 4 saat sürecek yolculuğumuzun sonunda Endülüs’ ün eski başkenti olan Cordoba’ ya varış. Dünyanın en ünlü camilerinden biri olan 850 sütunlu Cordoba Camii’ni ve caminin ortasındaki bir kısım sütunların sökülerek yapıldığı katedrali ve Roma Köprüsü’ nü gördükten sonra, Sevilla’ ya hareket ediyoruz 1,5 saatlik yolculuk sonunda Endülüs’ün en güzel şehri ve başkenti olan Sevilla’ ya varıyoruz.

Geceleme Sevilla otelimizde.

 

1.TUR : 8. GÜN - 13 Temmuz PERŞEMBE / SEVİLLA

2.TUR : 8. GÜN - 20 Ağustos PAZAR / SEVİLLA

Kahvaltı sonrası panoramik Sevilla turunda İspanya’nın en güzel meydanı olan İspanya Meydanı, Altın Kule, Americe Meydanı, Alkazar, katedral, Santa Cruz, 1929 dünya fuarı alanı, Maria Luisa Parkı görülecek yerler arasında.

Geceleme Sevilla otelimizde

 

1.TUR : 9 GÜN - 14 Temmuz CUMA / MALAGA - GRANADA

2.TUR : 9 GÜN - 21 Ağustos PAZARTESİ / MALAGA – GRANADA

Sabah kahvaltısı sonrası Malaga’ya hareket. Malaga panoromik şehir turumuzda göreceğimiz yerler arasında ; Paseo de Parque (Park Caddesi), Plaze de la Merced, Cervantes Tiyatrosu, Puerto Marina (Liman), La Alcazaba ve Gibralfaro Kalesi bulunmaktadır. Malaga turu sonrası Granada ya hereket. Granada’da yapacağımız şehir turunda ( giriş ücreti dahil değildir) arabesk mimarisi, havuz ve bahçeleri ile ünlü UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi’nde yer alan Elhamra Sarayı ziyaret edilecek, tarihi Granada sokaklarında Emevi ve Abbasi dönemlerinden kalma eserlerin arasında Grand Via, La Rambla Meydanı, Belediye Meydanı görülecektir.

Geceleme Granada otelimizde

 

1.TUR :10. GÜN - 15 Temmuz CUMARTESİ / GRANADA - VALENCİA

2.TUR :10. GÜN - 22 Ağustos SALI / GRANADA – VALENCİA

Otelimize alacağımız kahvaltımızın ardından İspanya’ nın 3. büyük şehri şehri olan, ünlü ispanyol yemeği paella nın anavatanı olan Valencia’ ya hareket ediyoruz . Murcia, Alicante, gibi önemli şehirleri geçtikten sonra Valencia’ ya varıyoruz. Varışımızı takiben otele yerleşme. Akşam serbest zaman.

Geceleme Valencia otelimizde

 

1.TUR : 11. GÜN - 16 Temmuz PAZAR / VALENCİA

2.TUR : 11. GÜN - 23 Ağustos ÇARŞAMBA / VALENCİA

Sabah kahvaltısının ardından Valencia şehir turu. Panoramik turda , Serrano Kuleleri, katedral , eski pazar yeri, yeni pazar, kongre sarayı, konser salonu görülecek yerler arasında. Turumuzun ardından Cannes e hareket ediyoruz

Geceleme otobüs yol

 

1.TUR : 12. GÜN - 17 Temmuz PAZARTESİ / CANNES – NİCE – MONACO – MONTE CARLO

2.TUR : 12. GÜN - 24 Ağustos PERŞEMBE / CANNES – NİCE – MONACO – MONTE CARLO

Sabah saatlerinde ulaşacağımız Cannes de festivaller sarayı, Croisette gibi bölgeleri görüp Cannes’de sahilinde vereceğimiz serbest zamanda La Croisette’in üzerindeki çok lüks markalar ve bir arka paralelindeki Rue d’antibes caddesindeki mağazalara gidebilir, Cannes de Deniz kenarındaki meşhur kafe ve restoranlarından herhangi birisinde oturup uluslararası tanınmış bir sanatçı veya bir artiste rastlayabilirsiniz. Cannes gezimizin tamamlayıp, Nice e hareket ediyoruz. Sırtını Alpler'e yaslayan bu kentte, kilometrelerce uzunluğundaki bir sahil şeridi, ağırbaşlı tarihi yapıları, epik mimarinin küçük saraylar ve sokaklara taşan neşesi ile kafelerle her mevsim keyfi yaşanabilir.. Nice de yapacağımız kısa şehir gezisi ile deniz kenarından dolaşarak, çiçek pazarı, barok kiliseleri, renkli ve canlı pazarları ile şık cafeleri, otelleri, apartmanları ile ünlü Nice’in en güzel caddesi olan Promenade des Anglais’i göreceğiz. Nice gezimizin ardından akşam Monaco’nun başkenti Monte Carlo’da, Casino Meydanı gezilecektir. Son model arabalar, dünyanın en lüks ve pahalı otellerinin yer aldığı bu meydanda, ister bir kafe ya da restorana oturup vakit geçirebilir, isterseniz meydanın en merkezi yerinde yer alan Amerikan oyunları salonunda şansınızı deneyebilirsiniz.

Geceleme Nice otelimizde

 

1.TUR : 13.GÜN - 18 Temmuz SALI / VENEDİK

2.TUR : 13.GÜN - 25 Ağustos CUMA / VENEDİK

Sabah erken saatlerde yapacağımız kahvaltımızın ardından, Venedik e hareket. Akşam saatlerinde dünya üzerinde görebileceğiniz en sihirli mekanlardan biri olan Venedik’ e ulaşıyoruz. Denizin ortasına kondurulmuş muhteşem yapılardan oluşan ve üzerinden geçen yüzyıllardan etkilenmeden günümüze gelen bu güzel şehir, insanın görmeden ve içinde yasayıp o nemli havasını solumadan gözünde canlandırabileceği bir yer değildir. Rehberlerimiz eşliğinde yapılacak panoramik Venedik şehir turunda ; ünlü San Marco Katedrali ve meydanı, Dükler Sarayı, ıç çekme ve Rialto Köprüsü görülecek yerler arasındadır. Venedik gezimizin ardından. Venedik turumuzun ardından Belgrad a doğru yolumuza devam ediyoruz.

Geceleme otobüs yol

 

1.TUR :14.GÜN - 19 Temmuz ÇARŞAMBA / BELGRAD

2.TUR :14.GÜN - 26 Ağustos CUMARTESİ / BELGRAD

Sabah saatlerinde ulaşacağımız Belgrad şehir turumuzda Yeni Belgrad, Tito nun Mozolesi, Yeni Adalet Sarayı, Federal Parlamento, Terazije Caddesi, Ulusal Tiyatro, Osmanlı donanmasının ikmal merkezlerinden Belgrad Kalesi, Kale Meydanı, Taş Meydan’ı Şehit Ali Paşa Türbesi, Bayraklı Cami ve Meryem Ana Gül Kilisesini Sava Katedrali’ görülecek yerler arasındadır. Akşam serbest zaman

Geceleme Belgrad otelimizde

 

1.TUR :15.GÜN - 20 Temmuz PERŞEMBE / SOFYA

2.TUR :15.GÜN - 27 Ağustos PAZAR / SOFYA

Sabah kahvaltımızın ardından Sofya ya doğru yolumuza devam ediyoruz. Sofya ya varış ve panaromik şehir turumuzda ; St. Nedelya kilisesi, Rotonda Kilisesi, Rus Kilise’si, Aya Sofya Kilise’si, Aleksander Nevski Katedrali Başbakanlık, Parlamento, Sofya Üniversitesi, NDK Ulusal Kültür Sarayı görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelimize yerleşme ve akşam serbest zaman.

Geceleme Sofya otelimizde

 

1.TUR :16.GÜN - 21 Temmuz CUMA / KAPIKULE - EDİRNE - İZMİR

2.TUR :16.GÜN - 28 Ağustos PAZARTESİ / KAPIKULE - EDİRNE – İZMİR: 16.GÜN – SOFYA –KAPIKULE –EDİRNE – ÇANAKKELE -İZMİR

Kahvaltımızın ardından Kapıkule ye hareket. Sınır işlemlerimizin ardından Edirne, Çanakkale yolu ile gece geç saatlerde İzmir de oluyoruz.

 

 

 

ÜCRETE DAHİL OLANLAR

• Lüx tur otobüsleri ile ulaşım

• Türkçe rehberlik hizmetleri – Şehir turları

• 10 Gece 4* otellerde konaklama

• Otellerde alınan sabah kahvaltıları

 

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

• 15 TL yurt dışı çıkışı fonu

• Öğle ve Akşam yemekleri

• 120 € Vize ücreti ve hizmet bedeli

• 20 € Seyahat Sigortası

• Kişisel harcamalar

 

 

YEŞİL PASAPORTLARA VİZE ÜCRETİ YOKTUR

KREDİ KARTINA 9 AY TAKSİT İMKANI