izmirgunluktur.com

0539 643 24 24

0232 463 48 68 - 0232 246 56 56

Ulusal: 0850 840 90 32

EKONOMİK ve KALİTELİ TATİLİN ADRESİ

                  0539 643 24 24 - 0555 831 87 87 - 0544 467 22 22

BÜYÜK AVRUPA TURU

14 gün 13 Gece

06 Tem -19 Tem. / 13 Ağus -19 Ağus

 

 

Kişi başı tur ücreti 999 Euro

0-6 yaş (koltuk istemez ise ücretsiz)

 

 İster İnternetten Online Olarak İstersenizde  Ofislerimizden Rezervasyon Yaptırabilirsiniz.

Maksimum - World card - Paraf - Axess -Bonus Kredi kartlarına 3-6-9 Taksit İmkanı

BİZİ

TAKİP

EDİN

TUR PROGRAMI

 

1. TUR - 1 GÜN - 06 Temmuz PERŞEMBE / SELANİK

2. TUR - 1 GÜN - 13 Ağustos PAZAR / SELANİK: Saat 00.01’de İzmir‘den belirlenen noktadan konuklarımızı aldıktan sonra yola çıkıyoruz. Yolda vereceğimiz uygun molaların ardından Ayvalık, Çanakkale, üzerinden İpsala Sınır Kapısına ulaşıyoruz Gümrük ve pasaport işlemlerinden sonra, Selanik e doğru yolumuza devam ediyoruz. Selanik gezimize ulu önder Atatürk’ ün evini ziyaret ederek başlıyoruz. Panoramik şehir turumuzda; Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar Meydanı, Yunanistan’ın en büyük katedrali olan Aya Dimitros Katedrali, Hamza Bey Camii, E.Venezelo – P.Konstantin heykelleri, Vardar, Makedonya, Aristoteles, meydanları görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele yerleşme. Akşam serbest zaman ( akşam dileyen misafirlerimizle birlikte sirtaki gecesine katılıyoruz. )

Geceleme Selanik Otelimizde

1.TUR : 2 .GÜN - 07 Temmuz CUMAİ / ÜSKÜP

2.TUR : 2 .GÜN - 14 Ağustos PAZARTESİ / ÜSKÜP: Sabah kahvaltısının ardından Üsküp’ e doğru hareket ediyoruz. Üsküp şehir turumuzda taş sokakları ve tarihi binaları ile Türk çarşısı, Vardar nehri, kale, 6. yy.’dan kalma Taş Köprü, Türk Mahallesi , Davut Paşa Külliyesi, Mustafa Paşa Camii, Sultan Murat Camii, İsa Bey Camii, Çifte Hamam, Sulu Han, Kapan Han, Kurşunlu Han, Saat Kulesi, Makedonya Meydanı, Büyük İskender heykeli göreceğimiz yerler arasındadır. Üsküp turumuzu ardından Budapeşte ye hareket ediyoruz.

Geceleme otobüs – yol

1.TUR : 3.GÜN - 08 Temmuz CUMARTESİ / BUDAPEŞTE

2.TUR : 3.GÜN - 15 Ağustos SALI / BUDAPEŞTE: Sabah erken saatlerde Budapeşte ye varışımızın ardından gerçekleştireceğimiz şehir turumuzda; Kahramanlar Meydanı, Andrassy Caddesi, opera, parlamento, Zincirli Köprü, Buda Kalesi, Mathias Kilisesi, Elizabeth Köprüsü görülecek yerler arasında Tur bitiminde akşam serbest zaman. Geceleme Budapeşte otelimizde.

1.TUR : 4. GÜN - 09 Temmuz PAZAR / VİYANA

2.TUR : 4. GÜN - 16 Ağustos ÇARŞAMBA / VİYANA : Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından. geçmiş mirasını büyük bir gururla taşıyan ve koruyan , müziğin ve sanatın dünyadaki başkenti olarak adlandırılan Viyana’ya hareket ediyoruz. Viyana ya varış ve otelimize yerleşmenin ardından gerçekleştireceğimiz panoramik Viyana turunda; sanat müzesi, opera binası, antik müzeler, Hofburg Sarayı, parlamento binası, belediye sarayı, Burg Tiyatrosu, üniversite, Votiv Kilisesi, ve trafik durumuna göre Belvedere Sarayı görülecek yerler arasında. Tur bitimi akşam serbest zaman.

Geceleme Viyana otelimizde.

1.TUR : 5.GÜN - 10 Temmuz PAZARTESİ / BRATİSLAVA – PRAG

2.TUR : 5.GÜN – 17Ağustos PERŞEMBE / BRATİSLAVA – PRAG: Sabah kahvaltımızın ardından; Parlamentosu, devlet binaları, üniversiteleri, müzeleri ve tiyatroları ile Slovakya’nın siyasi ekonomik ve kültürel merkezi Bratislava ya hareket ediyoruz .Bratislava Tuna Nehri kıyısında yer alan şehir hem Avusturya’ya hem de Macaristan’a sınırdır. (Dünyada bu şekilde iki devlete sınırı olan sadece iki tane başkent vardır.) Bratislava da eski şehri gezip, Prag a doğru yolumuza devam ediyoruz.Prag a varışımızdan ardından otelimize yerleşme. Akşam serbest zaman.

Geceleme Prag otelimizde

1.TUR: 6. GÜN - 11 Temmuz SALI / PRAG

2.TUR: 6. GÜN - 18 Ağustos CUMA / PRAG: Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından geçekleştireceğimiz Prag şehir turumuzda ; Kraliyet Sarayı, St. Vitus Katedrali, Loretta, Charles Köprüsü, eski şehir meydanı ve Vaslavske Bulvarı göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi Amsterdam a hareket.

Geceleme otobüs – yol

1.TUR:7.GÜN -12 Temmuz -ÇARŞAMBA / VOLENDAM -AMSTERDAM - BRÜKSEL

2.TUR: 7.GÜN - 19 Ağustos - CUMARTESİ / VOLENDAM - AMSTERDAM – BRÜKSEL: Sabah erken saatlerde Wolendam a ulaşıyoruz. Amsterdam’ın kuzeyinde kurulmuş şirin mi şirin eski bir balıkçı köyü, huzur dolu bir kasaba olan; evleri, restoranları, barları, süs eşyası satılan son derece düzenli dükkanları olan Volendam turumuzu gerçekleştirip ardından dünyanın en çok ziyaret edilen 5. Şehri olan, kanallarıyla dünyaca ünlü ve aynı zamanda bir tolerans ve çeşitlilik şehri olan Amsterdam’ a ulaşıyoruz. Amsterdam şehir turumuzda Dam Meydanı, Kraliyet sarayı, çiçek pazarı, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi akşam saatlerinde Brüksel e doğru yolumuza devam ediyoruz. Otelimize yerleşme akşam serbest zaman.

Geceleme Bürüksel otelimizde.

1.TUR : 8. GÜN - 13 Temmuz PERŞEMBE / BRÜKSEL - BRUGGES - PARİS

2.TUR : 8. GÜN - 20 Ağustos PAZAR / BRÜKSEL - BRUGGES – PARİS: Sabah kahvaltımızın ardından panoramik Brüksel şehir turunda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon Evleri, Grand Palace, Atomium ve Heysel göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi Brugges e doğru yolumuza devam ediyoruz. Kendinizi Orta Çağ’da hissedeceğiniz bu kent Belçika’nın en çok ziyaret edilen şehri unvanını elinde bulunduruyor. Brugges Gezisinin ardından Paris’e yolculuk başlıyor. Paris e varış ve otelimize yerleşmenin ardından akşam serbest zaman.

Geceleme Paris otelimizde.

1.TUR : 9 GÜN - 14 Temmuz CUMA / PARİS

2.TUR : 9 GÜN - 21 Ağustos PAZARTESİ / PARİS: Sabah kahvaltısının ardından Paris turumuzda Paris’in gözdesi Eyfel Kulesi, Notre Dame Katedrali, ünlü Champs-Elysées Caddesi, Arc de Triumph (zafer paktı ) Aleksandr Köprüsü, Louvre Müzesi, Opera Garnier, Vendome, Concorde, Chatelet meydanları, göreceğimiz yerler arasındadır.Sonrasında Montmarte Tepesi’ndeki ( ressamlar tepesi ) Sacre Coeur Kilisesi’ni ve çevresindeki ünlü meydan ve sokakları geziyoruz. Akşam serbest zaman.

Geceleme Paris otelimizde

1.TUR :10. GÜN - 15 Temmuz CUMARTESİ / MÜNİH

2.TUR :10. GÜN - 22 Ağustos SALI / MÜNİH: Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Münih’ e doğru yola çıkıyoruz. Keyifli bir yolculuktan sonra akşam saatlerinde ulaşacağımız Münih’e varışımızın ardından yapacağımız periyodik şehir turumuzda görülecek yerler arasında; Marienplatz,New Tawn Hall, Viktualienmarkt, Bavarian State Opera, Mrauenkirche, görüyoruz. Turumuz sonrası Venedik e hareket.

Geceleme otobüs – yol

1.TUR : 11. GÜN - 16 Temmuz PAZAR / VENEDİK - LUBLİYANA

2.TUR : 11. GÜN - 23 Ağustos ÇARŞAMBA / VENEDİK – LUBLİYANA: Sabah saatlerinde dünya üzerinde görebileceğiniz en sihirli mekanlardan biri olan Venedik’ e ulaşıyoruz. Denizin ortasına kondurulmuş muhteşem yapılardan oluşan ve üzerinden geçen yüzyıllardan etkilenmeden günümüze gelen bu güzel şehir, insanın görmeden ve içinde yasayıp o nemli havasını solumadan gözünde canlandırabileceği bir yer değildir. Rehberlerimiz eşliğinde yapılacak panoramik Venedik şehir turunda ; ünlü San Marco Katedrali ve meydanı, Dükler Sarayı, ıç çekme ve Rialto Köprüsü görülecek yerler arasındadır. Venedik gezimizin ardından Lubliyana ya doğru yolumuza devam ediyoruz. İsmi, yerel dilde ‘güzel görünümlü kasaba’ anlamına Lubliyana ya varışımız ardından gerçekleştireceğimiz şehir turumuzda ; şehrin sembolü sayılan Ljubljana Kalesi ,Şehirdeki en büyük park olan çok sayıda havuz, göl, malikâne ve spor merkezine de ev sahipliği yapıyor olan Tivoli Parkı, Slovenya Ulusal Müzesi, 1707 yılında inşa edilen, ikiz kuleleri ve yeşil renkli kubbesi ile şehrin her yerinden görülebilen St. Nicholas Kilisesi göreceğimiz yerler arasındadır.Tur bitimi serbest zaman.

Geceleme Lubliyana otelimizde

1.TUR : 12. GÜN - 17 Temmuz PAZARTESİ / ZAGREB - BELGRAD

2.TUR : 12. GÜN - 24 Ağustos PERŞEMBE / ZAGREB - BELGRAD: Kahvaltımızın ardından Zagreb e hareket. 19. yüzyıl mimarisi, kültürel özellikleri, tarihi özellikleri ve doğa güzellikleri ile beklentilerinizden çok daha güzel bir kent olan Zagreb'in görülmesi gereken en önemli yerleri Ortaçağ özellikleri ile Yukarı Şehir (Kaptol) bölgesindedir. Büyüleyici güzellikteki Zagreb'de, öncelikle Mirogoj Park Mezarlığı'nı ve burada bulunan heykelleri, Zagreb Katedralini, Dolac Pazarı'ını, Zagreb'in sembolü St. Mark Kilisesi'ni, Lotrseak Kulesi’ni, St Catherine Kilisesi'ni gezeceğiz. Tur bitimi Belgrad a doğru yolumuza devam ediyoruz . Belgrad a varışımızın ardından gerçekleştireceğimiz Belgrad şehir turumuzda Yeni Belgrad, Tito’nun Mozolesi, Yeni Adalet Sarayı, Federal Parlamento, Terazije Caddesi, Ulusal Tiyatro, Osmanlı donanmasının ikmal merkezlerinden Belgrad Kalesi, Kale Meydanı, Taş Meydan’ı Şehit Ali Paşa Türbesi, Sava Katedrali’ görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde akşam serbest zaman.

Geceleme Belgrad otelimizde.

1.TUR : 13.GÜN - 18 Temmuz SALI / SOFYA

2.TUR : 13.GÜN - 25 Ağustos CUMA / SOFYA: Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Sofya ya doğru yolumuza devam ediyoruz. Sofya ya varış ve panoramik şehir turumuzda; St. Nedelya kilisesi, Rotonda Kilisesi, Rus Kilise’si, Aya Sofya Kilise’si, Aleksander Nevski Katedrali Başbakanlık, Parlamento, Sofya Üniversitesi, NDK Ulusal Kültür Sarayı görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelimize yerleşme ve akşam serbest zaman.

Geceleme Sofya otelimizde

1.TUR :14.GÜN - 19 Temmuz ÇARŞAMBA / KAPIKULE - EDİRNE - İZMİR

2.TUR :14.GÜN - 26 Ağustos CUMARTESİ / KAPIKULE - EDİRNE – İZMİR: Sabah kahvaltısının ardından Kapıkule ye doğru yola çıkıyoruz. Sınır işlemlerimizin ardından Edirne, Çanakkale yolu ile akşam geç saatlerde İzmir de oluyoruz.

 

ÜCRETE DAHİL OLANLAR

• Lüx tur otobüsleri ile ulaşım

• Türkçe rehberlik hizmetleri – Şehir turları

• 10 Gece 4* otellerde konaklama

• Otellerde alınan sabah kahvaltıları

 

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

• 15 TL yurt dışı çıkışı fonu

• Öğle ve Akşam yemekleri

• 120 € Vize ücreti ve hizmet bedeli

• 20 € Seyahat Sigortası

• Kişisel harcamalar

 

 

YEŞİL PASAPORTLARA VİZE ÜCRETİ YOKTUR

KREDİ KARTINA 9 AY TAKSİT İMKANI