izmirgunluktur.com

0539 643 24 24

0232 463 48 68 - 0232 246 56 56

Ulusal: 0850 840 90 32

EKONOMİK ve KALİTELİ TATİLİN ADRESİ

                  0539 643 24 24 - 0555 831 87 87 - 0544 467 22 22

MAŞUKİYELİ - SAPANCALI

BATI KARADENİZ TURU

(3 GÜN - 3 GECE)

 

 

 

Kişi başı tur ücreti 429 TL

0-3 yaş (koltuk istemez ise ücretsiz)   3-12 yaş 399 TL

 

 

 İster İnternetten Online Olarak İstersenizde  Ofislerimizden Rezervasyon Yaptırabilirsiniz.

Maksimum - World card - Paraf - Axess -Bonus Kredi kartlarına 3-6-9 Taksit İmkanı

BİZİ

TAKİP

EDİN

TUR PROGRAMI

 

Belirlenen gün 22;00’da Üçkuyular Opet benzin istasyonu 22;10 Üçyol yazahaneler, 22;20 Alsancak Lozan Meydanı, 22;45 Karşıyaka Anıt, 23;05’de Bornova Ege Üniversite Hastanesin’den  misafirlerimizi alıp yoluculuğumuza başlıyoruz.Akhisar ve Susurlukta verilen molalarımızın ardından Bursa üzerinden devam edip...

     1.GÜN: Sabah Abant kavşagında kahvaltımızı yapıp bahar aylarında muhteşem bir güzelliğe bürünen ABANT Gölüne çıkıyoruz.Göl etrafında sabah yürüyüşümüzü yapıyor göl üzerindeki nilüfer çiçeklerini fotoğraflıyor ve güzel anılar eşliğinde buradan ayrılıp BOLU 'ya geçiyor şehir merkezindeki KÖROĞLU HEYKELİ' ni görüp rehberimizden efsaneyi dinliyor ve yolumuza devam ediyoruz.Mengen- Devrek-Çaycuma-Bartın üzerinden KRALİÇE AMASTRİS'in şehri AMASRA' ya ulaşıyoruz. Bakacak tepesinden çeşm-i cihan kenti izliyor ve  muhteşem bir öğle yemeği yemek üzere şehre iniyoruz.Yemek sonrasında KEMERE KÖPRÜSÜ VE KALE' yi geziyor ÇEKİCİLER Çarşısında serbest zamanın ardından bu şirin yerden ayrılıyor SAFRANBOLU'ya doğru yola çıkıyoruz. Keyifli bir yolculuk sonrası konaklarıyla meşhur ilçemize ulaşıyoruz.Rehberimiz eşliğinde HIDIRLIK TEPESİ,KAYMAKAMLAR EVİ,CİNCİ HANI,İZZET PAŞA CAMİ,YEMENİCİLER ARASTASI VE KÖPRÜLÜ MEHMET PAŞA CAMİ'lerini  geziyoruz. Daha sonra hem dinlenmek hem de alışveriş için lokumcuya gidiyoruz.Alışverişimizin ardından otelimize geçip yerleşiyoruz.Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.(SAFRANBOLU).

     2.GÜN:Otelimizde sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra buradan ayrılıyor KARABÜK - Gökçebey üzerinden ZONGULDAK'a ilerliyoruz ,yolumuzun üzerinde bulunan GÖKGÖL MAĞARASINA  gidip buarayı geziyor ve KARA ELMAS şehri Zonguldakta otobüsümüzle şehir turumuzu yapıp EREĞLİ ' ye geçiyoruz.Sahilde serbest zaman veriyoruz.Ardından AKÇAKOCA' ya geçiyor buradaki CENEVİZ KALE' sini geziyor ve otelimize yerleşiyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.(AKÇAKOCA).

     3.GÜN:Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra otelimizden ayrılıyor ve DÜZCE ' ye geçiyoruz.Şehir turumuzun ardından harika bir gezi noktası olan SAPANCA GÖLÜ ' ne geçiyoruz.Göl etrafındaki çay bahçelerinde keyif için bir mola veriyor ve daha sonra KAR TEPE' nin eteklerinde doğası ile harika bir yer olan Aşıklar yeri MAŞUKİYE'ye gidiyoruz öğle yemeğimizi yeryüzündeki cennetlerden biri olan bu noktada alıyor ve kendimizi buranın güzelliğine bırakıyoruz.Daha sonra istemeyerek te olsa bu güzelliklerden ayrılıyoruz ve geri dönüşe geçiyoruz.Yolada verilen gerekli ihtiyaç molalarımızın ardından nadiide şehrimize ulaşıp bir daha ki MARTI  TUR  organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

 

 

 

 

ÜCRETE DAHİL OLANLAR

 

* ULAŞIM

* HOTEL KONAKLAMASI

* REHBERLİK HİZMETİ

* HOTELDE 2 AKŞAM YEMEĞİ

* HOTELDE 1 SABAH KAHVALTISI

* ARAÇ İÇİ İKRAMLAR

* SEYAHAT SİGORTASI

 

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

 

* MÜZE-ÖREN YERİ GİRİŞLERİ

* ÖĞLEN YEMEKLERİ

* EXTRA HARCAMALAR

* HOTELDE EXTRA İÇECEKLER

 

Otellerden hareket saatlerini rehber belirleyecektir ve iklim koşullarına göre programda değişiklik yapılabilir. Gezimize; spor ayakkabısı, yaylarda konaklamalarda kalın mont, fotoğraf makinesi, şemsiye, güneş gözlüğü getirmenizi öneririz.

 

*Araçta ve Tesislerde kaybolan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir.

* 07-12 yaş arası çocuklar otel konaklama rezervasyonunda, iki büyük yanında kalmak koşulu ile çocuk indiriminden yararlanabilirler.

 

* Paket tur programı katılımlarında, katılımcı sayısına göre geziye uygun küçük araç tahsis edilebilir .

 

* Acenta zorunlu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir.  Acenta sorumlu tutulamaz.