Afyon Termal 2 gece konaklamalı Tur

Afyon Kaplıca Termal Turları Afyon Termal Oteller İzmir Çıkışlı Kaolıca Termal Afyon Turu
Kişi Başı Tur Ücreti

375.00 ₺ Başlıyan Fiyatlar İle

2 Gece Yarım Pansiyon Konaklamalı %100 Termal Suyun Mucizesi İle Tanışın

 • Konaklamalı Tur
 • Çarşamba - Cuma - Cumartesi - Pazar
 • Termal Turlar
 • Türkçe/İngilizce
image description

Profesyonel Rehberlik Hizmeti

Turlarımızda, Profesyonel Tur Rehberi Sizlere Eşlik Eder. Ören Yerleri Rehberlerimizin Anlatımı İle Değer Kazanmaktadır.

Tur Programı

Afyon 5*yıldızlı orucoğlu otel konakalama 
1. Gün Sabah saat 05:00 da hareketimiz baslıyor. Tüm misafirlerimizi aldıktan sonra yolumuza devam ediyoruz. Sabah kahvaltımızı uygun bir tesiste aldıktan sonra Afyon Oruçoğlu Termal Resort Otel’e ulaşıyoruz. Otelimizin Ücretsiz ve Ücretli aktivitelerinden faydalanabilirsiniz. Aksam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. Gün Sabah kahvaltımızı acık büfe aldıktan sonra otelimizin Termal havuzları, Türk hamamı ve Sauna fıyatımıza dahildir. Ayrıca öğleden sonra 17:00 (beşçayı) ikramından faydalanabilirsiniz. Aksam yemeğimizi alırken canlı müzik , eğlence eşliğinde olucaktır. 

3.Gün Sabah kahvaltımızı acık bufe aldıktan sonra saat 12:00 da otelden cıkıyoruz. Afyon merkeze dogru hareket ediyor, orada sizlere serbest zaman verdikten sonra tekrardan araclarımızda toparlanıp izmir'e doğru hareket ediyoruz.Yolumuz üzerinde vereceğimiz gerekli molaların ardından , güzel İzmir’imize ulaşıyor,bir başka organizasyonumuzda sizlerle tekrar buluşmak üzere vedalaşıyoruz. 

izmir çıkışlı Afyon Termal 2 gece konaklamalı Tur Detayları

İzmir Mt Tur Seyahat acentası hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar.

Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız

Konaklaması Olan Turlarda Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir.

 • Otobüsler: (29 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)Mercedes Travego/Tourismo: 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcıNeoplan Cityliner/Tourliner: 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı Mitsubishi Safir: 54+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
 • Midibüsler: (18 - 28 Kişi Sayılarında Kullanılır) Otokar/Isuzu Turkuaz: 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 • Minibüsler: (17’ye kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)Vw Volt: 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı Vw Crafter: 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı Mercedes Sprinter: 19+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı Mercedes Sprinter El: 17+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

Dahil Olan Hizmetler

  - Fıyata Dahil Olan Hizmetler 
  *Lüks otobüs ile ulaşım
  *Profesyonel rehberlik hizmeti 
  *5* Hotelde 2 gece yarım pansiyon konaklama
  *Otel de alınan sabah kahvaltısı ve aksam yemeği
  *Seyahat sigortası
  *Termal havuzlar, türk hamamı ve sauna 
  *Arac içi ikramlar 

Dahil Olmayan Hizmetler

  -Fiyat Dahil Olmayan Hizmetler
  İlk Gün Sabah kahvaltısı ve öğlen yemekleri 
  *Mola yerlerinde yapılan exstra harcamalar

  *Öğlen yemekleri

Online Rezervasyon İçin www.martitur.com adresinden turumuzu satın alabilir.

İsterseniz Acenta Telefonlarımızdan Rezervasyon Yaptırabilir

Ulusal: 0850 840 90 32

WHATSAPP TAN BİZE ULAŞIN - 0539 643 24 24

Telefonlarımız ARA
0232 246 56 56
0232 463 48 68
0539 643 24 24
0555 831 87 87
0544 467 22 22

Tanıtım Videosu

Hızlı Arama Anahtar Kelimeleri