Ramazan Bayramı Ermenek Nadire Kanyonu Mersin 3 Gece 3 Gün

Ermenek Kanyonu Ramazan Bayrami Turu
Kişi Başı Tur Ücreti

869.00 ₺ Başlıyan Fiyatlar İle

Ramazan Bayramı Ermenek Nadire Kanyonu Mersin 3 Gün 3 Gece

 • Konaklamalı Tur
 • Çarşamba - Cuma - Cumartesi - Pazar
 • Kültür Turu
 • Türkçe/İngilizce
image description

Profesyonel Rehberlik Hizmeti

Turlarımızda, Profesyonel Tur Rehberi Sizlere Eşlik Eder. Ören Yerleri Rehberlerimizin Anlatımı İle Değer Kazanmaktadır.

Tur Programı

RAMAZAN BAYRAMINDA!!!

ERMENEK NADİRE KANYONU

MERSİN

3-7 HAZİRAN

3 GECE OTEL KONAKLAMA 3 GECE 3 GÜN

1.GÜN: 3 Haziran Arife Gece saat 21;00’de Üçyol yazahaneler , 21:15’de Şirinyer Eroğlu İş merkezi, 21;40 Karşıyaka Anıt, 22,00’da Bornova Ege üniversite hastane’den misafirlerimizi alıyor, Konya, Karaman, yolu üzerinden gidiyor kahvaltı molamızı(Ekstra) Karaman’da serbest olarak alıyoruz.

Mut yolu üzerinde bulunan yer köprü şelalesine gidiyoruz. Aracımızdan indikten sonra 30 dakikalık bir yolculukta kanyondan geçeceğimiz Göksu nehri sürekli yanımızda bize eşlik edecek Şelaleye ulaşmak için, Cennet gibi yollarda yürürken dağlık alan ve eşsiz temiz suyu fotoğraflıyor ve Ermenek Çayı’nın geçtiği kanyonun üzerinde yer alan köprüden devam ederek şelaleye ulaşıyoruz. Şelaleyi fotoğraflıyor ve Ermenek İlçesi merkeze gidiyor ve Karaman Oğulları Devrinde yaptırılan ilk büyük medrese olan, Karamanoğlu Hükümdarlarından Bedrettin Mahmut Bey’in oğlu Emir Musa Bey tarafından 1339 yılında yaptırılan Tol Medreseyi geziyor ve rehberimizden gerekli bilgileri alıyoruz. Öğle yemeğimizi ( ekstra) ilçede serbest olarak alıyor ve Ermenek’te bulunan otelimize gidiyor ve yerleşiyoruz. Akşam yemeği saatine kadar dileyen misafirlerimiz otelimizin havuzundan faydalanabilir. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

2. GÜN: Sabah kahvaltımızı açık büfe olarak otelimizde alıyor ve yaklaşık yarım saatlik yolculuğumuz sonrasında Nadire Kanyonuna ulaşıyoruz. Fariske çayının, Ermenek Goksuyu’na aktığı ve Ermenek Turkuaz Gölü sularının doldurduğu derin bir kanyon olan, özellikle yazın tekneyle yolculuğun tadını çıkarırken inanılmaz bir kanyonla karşılaşıyorsunuz. Aşılması zor Toroslar’ın tepeleri giderken Türkiye’deki görsel açıdan etkileyici manzaralarından biriyle karşı karşıya kalacağınız ve Kanyonun güneydoğu kıyısının sırtları, Nadire ormanlarıyla çevrili olan Muhteşem ormanlar, kanyonu inanılmaz bir güzelliğe büründürürken yumuşak rüzgar da sedir ve ardıçların kokusunu içimize çekeceğiz. Yaklaşık üç saatlik kanyon gezimiz sonrasında Ermenek İlçesi’nin bir başka güzelliği olan Zeyve Pazarı, mesire alanı’na gidiyor uz. Yaklaşık 500 yıllık bir tarihe sahip olan Zeyve Pazarı; Ermenek ilçemize bağlı, ilçeye 26 km. uzaklıktaki ikizçınar Köyü ile Yayla Pazarı köylerini ayıran dere üzerinde ve çevresinde kurulmuş; sayısı 300’e varan tarihi ulu çınarları, doğal güzellikleri, soğuk suları, yerleşim durumu, otantikliği, su değirmenleri, su hizarı, fırını, pazarı ile İç Anadolu Bölgesinde ve ilimizde başka örneği olmayan doğal güzellikleri fotoğraflıyoruz, öğle yemeğimizi burada serbest olarak alıyor ve otelimize gidiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

3.GÜN: Sabah kahvaltımızı açık büfe kahvaltı olarak alıyoruz ve Mut, Silifke yol güzergahın’dan Cennet Cehennem Mağarasına doğru yola çıkıyoruz. Mersin Silifke’de Bölgenin jeolojik yapısından dolayı da çokça mağara ve ilginç oluşumlar yer alan, yeraltı deresinin karstik yapıyı aşındırması ve kimyasal erozyonla tavanın çökmesi sonucu oluşmuş Cennet ve Cehennem mağaralarını geziyoruz. Yol güzergahımızda Silifke Kız kalesini görüyor ve fotoğraflıyoruz. Tarsusa gidiyor ve sadece tarihiyle değil doğasıyla da insanı şaşırtan bir yer. Şehrin hemen hemen merkezinde yer alan Tarsus Şelalesi gibi bir güzelliğe sahip olmak her ilçeye kısmet olmuyor. Burası tek kelimeyle adı huzurla örtüşen cennet gibi bir yer olan Şelale’yi geziyor gezimizin sonunda Mersin şehir merkezine gidiyor panoramik şehir turumuz sonrasında otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. MERSİN

 

4.GÜN: Sabah kahvaltımızı otelimizde açık büfe kahvaltı olarak alıyoruz ve Mut,Karaman yol güzergahından gidiyor öğle yemeğimizi Konya’da etli ekmek olarak alıyor ve dileyen misafirlerimizi Mevlana Camiiyi ve türbeyi gezdiriyor, Afyon yol güzergahından gerekli molalarımız sonrasında İzmir’e ulaşıyoruz. Bir başka Martı Tur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

ÖNEMLİ NOTLAR:

*Araçta ve Tesislerde kaybolan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir.

* 07-12 yaş arası çocuklar otel konaklama rezervasyonunda, iki büyük yanında kalmak koşulu ile çocuk indiriminden yararlanabilirler.

* Paket tur programı katılımlarında, katılımcı sayısına göre küçük araç tahsis edilebilir.

* Acenta zorunlu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan Acenta sorumlu tutulamaz.

*Müze kart almanız önerilir. TÜRSAB İZMİR ofisinden temin edebilirsiniz.18 yaş altı Çocuklar, 65 Yaş ve üstü TC vatandaşları, Gaziler, Şehit ve Gazilerin eş ve çocukları Müzelere Ücretsiz girme Hakkına sahiptir.

* Akşam yemekleri otelin Konseptine göre Set menü veya Açık büfe olarak değişiklik gösterebilir.

 

 

 

 

 

 

 

izmir çıkışlı Ramazan Bayramı Ermenek Nadire Kanyonu Mersin 3 Gece 3 Gün Detayları

İzmir Mt Tur Seyahat acentası hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar.

Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız

Konaklaması Olan Turlarda Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir.

 • Otobüsler: (29 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)Mercedes Travego/Tourismo: 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcıNeoplan Cityliner/Tourliner: 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı Mitsubishi Safir: 54+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
 • Midibüsler: (18 - 28 Kişi Sayılarında Kullanılır) Otokar/Isuzu Turkuaz: 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 • Minibüsler: (17’ye kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)Vw Volt: 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı Vw Crafter: 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı Mercedes Sprinter: 19+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı Mercedes Sprinter El: 17+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

Dahil Olan Hizmetler

  *Lüx Otobüs ile ulaşımm

  *3 Gece Otel Konaklama

  *Otelde alınan(3 akşam yemeği

   Ve 3 Sabah kahvaltısı

  *Rehberlik Hizmeti

  *Seyahat sigortası *Acenta Refakati

Dahil Olmayan Hizmetler

  * İlk gün sabah kahvaltısı

  *Öğle yemekleri

  *Müze ve ören yeri girişleri

  *Molalarda yapılan harcamalar

  *Ermenek kanyon tekne ücreti ve dolmuş ücreti ( 60 tl )

   

Online Rezervasyon İçin www.martitur.com adresinden turumuzu satın alabilir.

İsterseniz Acenta Telefonlarımızdan Rezervasyon Yaptırabilir

Ulusal: 0850 840 90 32

WHATSAPP TAN BİZE ULAŞIN - 0539 643 24 24

Telefonlarımız ARA
0232 246 56 56
0232 463 48 68
0539 643 24 24
0555 831 87 87
0544 467 22 22

Tanıtım Videosu

Hızlı Arama Anahtar Kelimeleri