Büyük Avrupa Turu

İzmir Çıkışlı Otobüslü Avrupa turları Ekonomik büyük avrupa turu turlari
Kişi Başı Tur Ücreti

3860,00 ₺ Başlıyan Fiyatlar İle

izmir çıkısli büyük avrupa turları

 • Konaklamalı Tur
 • Çarşamba - Cuma - Cumartesi - Pazar
 • Festival Turları
 • Türkçe/İngilizce
image description

Profesyonel Rehberlik Hizmeti

Turlarımızda, Profesyonel Tur Rehberi Sizlere Eşlik Eder. Ören Yerleri Rehberlerimizin Anlatımı İle Değer Kazanmaktadır.

Tur Programı

1. TUR - 1 GÜN - 06 Temmuz PERŞEMBE / SELANİK
2. TUR - 1 GÜN - 13 Ağustos PAZAR / SELANİK: 
Saat 00.01’de İzmir‘den belirlenen noktadan konuklarımızı aldıktan sonra yola çıkıyoruz. Yolda vereceğimiz uygun molaların ardından Ayvalık, Çanakkale, üzerinden İpsala Sınır Kapısına ulaşıyoruz Gümrük ve pasaport işlemlerinden sonra, Selanik e doğru yolumuza devam ediyoruz. Selanik gezimize ulu önder Atatürk’ ün evini ziyaret ederek başlıyoruz. Panoramik şehir turumuzda; Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar Meydanı, Yunanistan’ın en büyük katedrali olan Aya Dimitros Katedrali, Hamza Bey Camii, E.Venezelo – P.Konstantin heykelleri, Vardar, Makedonya, Aristoteles, meydanları görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele yerleşme. Akşam serbest zaman ( akşam dileyen misafirlerimizle birlikte sirtaki gecesine katılıyoruz. )
 Geceleme Selanik Otelimizde
1.TUR : 2 .GÜN - 07 Temmuz CUMAİ / ÜSKÜP 
2.TUR : 2 .GÜN - 14 Ağustos PAZARTESİ / ÜSKÜP: 
Sabah kahvaltısının ardından Üsküp’ e doğru hareket ediyoruz. Üsküp şehir turumuzda taş sokakları ve tarihi binaları ile Türk çarşısı, Vardar nehri, kale, 6. yy.’dan kalma Taş Köprü, Türk Mahallesi , Davut Paşa Külliyesi, Mustafa Paşa Camii, Sultan Murat Camii, İsa Bey Camii, Çifte Hamam, Sulu Han, Kapan Han, Kurşunlu Han, Saat Kulesi, Makedonya Meydanı, Büyük İskender heykeli göreceğimiz yerler arasındadır. Üsküp turumuzu ardından Budapeşte ye hareket ediyoruz. 
Geceleme otobüs – yol
1.TUR : 3.GÜN - 08 Temmuz CUMARTESİ / BUDAPEŞTE
2.TUR : 3.GÜN - 15 Ağustos SALI / BUDAPEŞTE: 
Sabah erken saatlerde Budapeşte ye varışımızın ardından gerçekleştireceğimiz şehir turumuzda; Kahramanlar Meydanı, Andrassy Caddesi, opera, parlamento, Zincirli Köprü, Buda Kalesi, Mathias Kilisesi, Elizabeth Köprüsü görülecek yerler arasında Tur bitiminde akşam serbest zaman. Geceleme Budapeşte otelimizde.
1.TUR : 4. GÜN - 09 Temmuz PAZAR / VİYANA
2.TUR : 4. GÜN - 16 Ağustos ÇARŞAMBA / VİYANA : 
Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından. geçmiş mirasını büyük bir gururla taşıyan ve koruyan , müziğin ve sanatın dünyadaki başkenti olarak adlandırılan Viyana’ya hareket ediyoruz. Viyana ya varış ve otelimize yerleşmenin ardından gerçekleştireceğimiz panoramik Viyana turunda; sanat müzesi, opera binası, antik müzeler, Hofburg Sarayı, parlamento binası, belediye sarayı, Burg Tiyatrosu, üniversite, Votiv Kilisesi, ve trafik durumuna göre Belvedere Sarayı görülecek yerler arasında. Tur bitimi akşam serbest zaman. 
Geceleme Viyana otelimizde.
1.TUR : 5.GÜN - 10 Temmuz PAZARTESİ / BRATİSLAVA – PRAG
2.TUR : 5.GÜN – 17Ağustos PERŞEMBE / BRATİSLAVA – PRAG: 
Sabah kahvaltımızın ardından; Parlamentosu, devlet binaları, üniversiteleri, müzeleri ve tiyatroları ile Slovakya’nın siyasi ekonomik ve kültürel merkezi Bratislava ya hareket ediyoruz .Bratislava Tuna Nehri kıyısında yer alan şehir hem Avusturya’ya hem de Macaristan’a sınırdır. (Dünyada bu şekilde iki devlete sınırı olan sadece iki tane başkent vardır.) Bratislava da eski şehri gezip, Prag a doğru yolumuza devam ediyoruz.Prag a varışımızdan ardından otelimize yerleşme. Akşam serbest zaman. 
Geceleme Prag otelimizde
1.TUR: 6. GÜN - 11 Temmuz SALI / PRAG 
2.TUR: 6. GÜN - 18 Ağustos CUMA / PRAG: 
Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından geçekleştireceğimiz Prag şehir turumuzda ; Kraliyet Sarayı, St. Vitus Katedrali, Loretta, Charles Köprüsü, eski şehir meydanı ve Vaslavske Bulvarı göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi Amsterdam a hareket. 
Geceleme otobüs – yol
1.TUR:7.GÜN -12 Temmuz -ÇARŞAMBA / VOLENDAM -AMSTERDAM - BRÜKSEL 
2.TUR: 7.GÜN - 19 Ağustos - CUMARTESİ / VOLENDAM - AMSTERDAM – BRÜKSEL: 
Sabah erken saatlerde Wolendam a ulaşıyoruz. Amsterdam’ın kuzeyinde kurulmuş şirin mi şirin eski bir balıkçı köyü, huzur dolu bir kasaba olan; evleri, restoranları, barları, süs eşyası satılan son derece düzenli dükkanları olan Volendam turumuzu gerçekleştirip ardından dünyanın en çok ziyaret edilen 5. Şehri olan, kanallarıyla dünyaca ünlü ve aynı zamanda bir tolerans ve çeşitlilik şehri olan Amsterdam’ a ulaşıyoruz. Amsterdam şehir turumuzda Dam Meydanı, Kraliyet sarayı, çiçek pazarı, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi akşam saatlerinde Brüksel e doğru yolumuza devam ediyoruz. Otelimize yerleşme akşam serbest zaman. 
Geceleme Bürüksel otelimizde.
1.TUR : 8. GÜN - 13 Temmuz PERŞEMBE / BRÜKSEL - BRUGGES - PARİS 
2.TUR : 8. GÜN - 20 Ağustos PAZAR / BRÜKSEL - BRUGGES – PARİS: 
Sabah kahvaltımızın ardından panoramik Brüksel şehir turunda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon Evleri, Grand Palace, Atomium ve Heysel göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi Brugges e doğru yolumuza devam ediyoruz. Kendinizi Orta Çağ’da hissedeceğiniz bu kent Belçika’nın en çok ziyaret edilen şehri unvanını elinde bulunduruyor. Brugges Gezisinin ardından Paris’e yolculuk başlıyor. Paris e varış ve otelimize yerleşmenin ardından akşam serbest zaman. 
Geceleme Paris otelimizde.
1.TUR : 9 GÜN - 14 Temmuz CUMA / PARİS
2.TUR : 9 GÜN - 21 Ağustos PAZARTESİ / PARİS: 
Sabah kahvaltısının ardından Paris turumuzda Paris’in gözdesi Eyfel Kulesi, Notre Dame Katedrali, ünlü Champs-Elysées Caddesi, Arc de Triumph (zafer paktı ) Aleksandr Köprüsü, Louvre Müzesi, Opera Garnier, Vendome, Concorde, Chatelet meydanları, göreceğimiz yerler arasındadır.Sonrasında Montmarte Tepesi’ndeki ( ressamlar tepesi ) Sacre Coeur Kilisesi’ni ve çevresindeki ünlü meydan ve sokakları geziyoruz. Akşam serbest zaman. 
Geceleme Paris otelimizde
1.TUR :10. GÜN - 15 Temmuz CUMARTESİ / MÜNİH 
2.TUR :10. GÜN - 22 Ağustos SALI / MÜNİH: 
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Münih’ e doğru yola çıkıyoruz. Keyifli bir yolculuktan sonra akşam saatlerinde ulaşacağımız Münih’e varışımızın ardından yapacağımız periyodik şehir turumuzda görülecek yerler arasında; Marienplatz,New Tawn Hall, Viktualienmarkt, Bavarian State Opera, Mrauenkirche, görüyoruz. Turumuz sonrası Venedik e hareket. 
Geceleme otobüs – yol
1.TUR : 11. GÜN - 16 Temmuz PAZAR / VENEDİK - LUBLİYANA
2.TUR : 11. GÜN - 23 Ağustos ÇARŞAMBA / VENEDİK – LUBLİYANA: 
Sabah saatlerinde dünya üzerinde görebileceğiniz en sihirli mekanlardan biri olan Venedik’ e ulaşıyoruz. Denizin ortasına kondurulmuş muhteşem yapılardan oluşan ve üzerinden geçen yüzyıllardan etkilenmeden günümüze gelen bu güzel şehir, insanın görmeden ve içinde yasayıp o nemli havasını solumadan gözünde canlandırabileceği bir yer değildir. Rehberlerimiz eşliğinde yapılacak panoramik Venedik şehir turunda ; ünlü San Marco Katedrali ve meydanı, Dükler Sarayı, ıç çekme ve Rialto Köprüsü görülecek yerler arasındadır. Venedik gezimizin ardından Lubliyana ya doğru yolumuza devam ediyoruz. İsmi, yerel dilde ‘güzel görünümlü kasaba’ anlamına Lubliyana ya varışımız ardından gerçekleştireceğimiz şehir turumuzda ; şehrin sembolü sayılan Ljubljana Kalesi ,Şehirdeki en büyük park olan çok sayıda havuz, göl, malikâne ve spor merkezine de ev sahipliği yapıyor olan Tivoli Parkı, Slovenya Ulusal Müzesi, 1707 yılında inşa edilen, ikiz kuleleri ve yeşil renkli kubbesi ile şehrin her yerinden görülebilen St. Nicholas Kilisesi göreceğimiz yerler arasındadır.Tur bitimi serbest zaman.
Geceleme Lubliyana otelimizde
1.TUR : 12. GÜN - 17 Temmuz PAZARTESİ / ZAGREB - BELGRAD
2.TUR : 12. GÜN - 24 Ağustos PERŞEMBE / ZAGREB - BELGRAD: 
Kahvaltımızın ardından Zagreb e hareket. 19. yüzyıl mimarisi, kültürel özellikleri, tarihi özellikleri ve doğa güzellikleri ile beklentilerinizden çok daha güzel bir kent olan Zagreb'in görülmesi gereken en önemli yerleri Ortaçağ özellikleri ile Yukarı Şehir (Kaptol) bölgesindedir. Büyüleyici güzellikteki Zagreb'de, öncelikle Mirogoj Park Mezarlığı'nı ve burada bulunan heykelleri, Zagreb Katedralini, Dolac Pazarı'ını, Zagreb'in sembolü St. Mark Kilisesi'ni, Lotrseak Kulesi’ni, St Catherine Kilisesi'ni gezeceğiz. Tur bitimi Belgrad a doğru yolumuza devam ediyoruz . Belgrad a varışımızın ardından gerçekleştireceğimiz Belgrad şehir turumuzda Yeni Belgrad, Tito’nun Mozolesi, Yeni Adalet Sarayı, Federal Parlamento, Terazije Caddesi, Ulusal Tiyatro, Osmanlı donanmasının ikmal merkezlerinden Belgrad Kalesi, Kale Meydanı, Taş Meydan’ı Şehit Ali Paşa Türbesi, Sava Katedrali’ görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde akşam serbest zaman. 
Geceleme Belgrad otelimizde.
1.TUR : 13.GÜN - 18 Temmuz SALI / SOFYA 
2.TUR : 13.GÜN - 25 Ağustos CUMA / SOFYA: 
Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Sofya ya doğru yolumuza devam ediyoruz. Sofya ya varış ve panoramik şehir turumuzda; St. Nedelya kilisesi, Rotonda Kilisesi, Rus Kilise’si, Aya Sofya Kilise’si, Aleksander Nevski Katedrali Başbakanlık, Parlamento, Sofya Üniversitesi, NDK Ulusal Kültür Sarayı görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelimize yerleşme ve akşam serbest zaman. 
Geceleme Sofya otelimizde
1.TUR :14.GÜN - 19 Temmuz ÇARŞAMBA / KAPIKULE - EDİRNE - İZMİR
2.TUR :14.GÜN - 26 Ağustos CUMARTESİ / KAPIKULE - EDİRNE – İZMİR: 
Sabah kahvaltısının ardından Kapıkule ye doğru yola çıkıyoruz. Sınır işlemlerimizin ardından Edirne, Çanakkale yolu ile akşam geç saatlerde İzmir de oluyoruz.
 

Tüm Şehir Turları Yerel Rehberler Eşliğinde

izmir çıkışlı Büyük Avrupa Turu Detayları

İzmir Mt Tur Seyahat acentası hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar.

Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız

Konaklaması Olan Turlarda Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir.

 • Otobüsler: (29 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)Mercedes Travego/Tourismo: 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcıNeoplan Cityliner/Tourliner: 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı Mitsubishi Safir: 54+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
 • Midibüsler: (18 - 28 Kişi Sayılarında Kullanılır) Otokar/Isuzu Turkuaz: 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 • Minibüsler: (17’ye kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)Vw Volt: 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı Vw Crafter: 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı Mercedes Sprinter: 19+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı Mercedes Sprinter El: 17+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

Dahil Olan Hizmetler

  • Lüx tur otobüsleri ile ulaşım
  • Türkçe rehberlik hizmetleri – Şehir turları
  • 10 Gece 4* otellerde konaklama
  • Otellerde alınan sabah kahvaltıları

Dahil Olmayan Hizmetler

  • 15 TL yurt dışı çıkışı fonu
  • Öğle ve Akşam yemekleri
  • 120 € Vize ücreti ve hizmet bedeli
  • 20 € Seyahat Sigortası
  • Kişisel harcamalar

   

  YEŞİL PASAPORTLARA VİZE ÜCRETİ YOKTUR

Online Rezervasyon İçin www.martitur.com adresinden turumuzu satın alabilir.

İsterseniz Acenta Telefonlarımızdan Rezervasyon Yaptırabilir

Ulusal: 0850 840 90 32

WHATSAPP TAN BİZE ULAŞIN - 0539 643 24 24

Telefonlarımız ARA
0232 246 56 56
0232 463 48 68
0539 643 24 24
0555 831 87 87
0544 467 22 22

Tanıtım Videosu

Hızlı Arama Anahtar Kelimeleri