Karadeniz Turu

Karadeniz Turları İzmirden Karadeniz Turları Batumlu Batum konaklamalı karadeniz turu
Kişi Başı Tur Ücreti

1350.00 ₺ Başlıyan Fiyatlar İle

Ekonomik Karadeniz Turu Batum da konaklama farkı ile Boydan Boya Yaylalarda Konaklamalı Karadeniz Turu

 • Konaklamalı Tur
 • Çarşamba - Cuma - Cumartesi - Pazar
 • Kültür Turu
 • Türkçe/İngilizce
image description

Temassız ve sosyal mesafeli bir gezi İçin,

- Araçlarımızda misafirlerimize ücretsiz maske servis ediyoruz.

- Tur Araçlarımızı sosyal mesafe kurallarına uygun 2+1 yerleşim düzeninde misafirimize hizmet veriyoruz.

- Araçlarımızda istediğiniz zaman kullanabileceğiniz dezenfektan ve kolonya imkanı sağlıyoruz.

- Yemek için tercih ediceğimiz restorantlar, sosyal mesafe kurallarına uygun ve sertifikalandırılmış işletmeleri tercih ediyoruz.

- Araçlarımız misafirlerimizi almadan önce QAC Bazlı Dezenfektan kullanılarak sizlere için hazır olacaktır.

Sağlık Günler Dileriz. Corona Virus gerekli önlemler alındığında gezilere engel değildir.

Tur Programı

2 Yayla Konaklaması Yayla Eğlenceleri  İzmir Çıkışlı Karadeniz Turu – Otobüs ile Geze Geze Karadeniz Turu

1.Gün: Gece Yolculuğu

Değerli misafirlerimiz; 19:00 Üçkuyular Meydan 19:15 Üçyol Metro 19:30 Şirinyer Eroğlu iş merkezi önü 20:00 Karşıyaka Anıt 20:10 Bornova Ege üniversitesi Hastane Önünden katılan siz değerli misafirlerimizle ile MARTI TUR otobüs içi ikramlar eşliğinde gece yolculuğu ile İzmir Çıkışlı Karadeniz Turuna başlıyoruz.

Rota: İzmir – Uşak – Afyon – Ankara – Çorum – Amasya (938 Km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 938 Km

Mola Tesisleri: Su Dinlenme Tesisleri (Kula) – SÇ PARK Dinlenme Tesisleri (Afyon) – Mavi Ocak Dinlenme Tesisleri (Sungurlu – Çorum)

2. Gün: Amasya ( Ferhat İle Şirin Su Kanalı – Arkeoloji Ve Etnografya Müzesi – Bandırma Vapuru – Atatürk Onur Anıtı – Terme – Fatsa – Ordu)

Sabah yolda alınan serbest kahvaltı sonrasında Osmanlı Devleti’nin arka bahçelerinden olan ve Yeşilırmak’ın şekillendirdiği bu güzel şehir Amasya da oluyoruz. İlk olarak Ferhat’ın Şirin uğruna dağları deldiği, bu aşka tanıklık etmek üzere Ferhat İle Şirin Su Kanalı’nı ziyaret ediyoruz. Bu aşk hikâyesini bir de rehberimizden dinledikten sonra Gök Medrese Camii’ni panoramik olarak görüp, Amasya Darüşşifası olan Şifahaneyi görüyoruz. Türk cerrah Sabuncuoğlu Şerefeddin 1385’li yıllarda Amasya’da uyguladığı tedavileri yerinde temsili olarak görüyoruz. Dönemin cerrahi ekipmanlarını ve müzik ile tedavi yöntemlerini inceleme fırsatı buluyoruz. Ardından Amasya Mumya Müzesi`ne geçiyoruz. Selçuklu ve Osmanlı dönemlerine ait arkeolojik, etnografik, sikke, mühür, el yazması gibi örnekleri, Ahşap han kapılarını ve İlhanlılar dönemine ait çok iyi korunmuş mumyaları görüyoruz. Yeşilırmak’ın kenarında bulunan Şehzadeler yürüyüş yolunu kullanarak Amasya genelgesi anıtını görüyoruz. Ardından Sultan 2. Beyazıt camiinin eşsiz mimarisine tanık oldurup ardından minyatür müzesinde geçiyoruz. Minyatür Amasya Müzesi, 1914 yılında çekilmiş bir fotoğraftan esinlenerek yapılan bir tarihi kent maketidir ve 3 boyutlu olarak şehir aydınlatmaları sayesinde Amasya’nın 24 saatini yaşıyoruz. Şehzadeler yürüyüş yolunda yapacağımız kısa bir yürüyüşün ardından Roma döneminden kalan eserlerden hala kullanılmakta olan Alçak Köprü üzerinde fotoğraf molası veriyoruz ve Yalı Boyu evlerini en güzel noktadan fotoğraflıyoruz. Amasya Kalesi’ni ve Helenistik Dönemde bölgede hüküm sürmüş Mitridat Krallığına ait Kaya Mezarlarını fotoğrafladıktan sonra Şehzadelerin bal mumu heykellerinin bulunduğu Şehzadeler müzesi ve Yıldız şeklinde mimariye sahip Yıldız hamamı geziyoruz. Öğle yemeği molasının ardından Havza – Kavak üzerinden meşhur Çakallı Rampasını inerek Samsun’ a ulaşıyoruz. Samsun’da İlk 19 Mayıs 1919' da Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ ün Kurtuluş Savaşı'nı başlatmış olduğu bu şehirde Samsun' un simgesi haline gelen, Avusturyalı Heykeltıraş H. Kriphel' e 1931 tarihinde yaptırılmış Atatürk Anıtını görüp hatıra fotoğraflarımızı çektirdikten sonra, Doğu Park alanı içinde yer alan, zorlu yolculuk sonrasında silah arkadaşlarıyla birlikte Atamızı Samsun’ a ulaştıran Bandırma Vapuru’nu geziyor ve otelimize gitmek üzere yola çıkıyoruz. Ordu’da konaklıyoruz Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Otobüste Dağıtılacak Olan Mini Lunch Box ( Meyve Suyu, Eti Browni, Nane Şekeri ) veya Mavi Ocak Dinlenme Tesislerinde tabak kahvaltı(Ekstra)

Öğle Yemeği: Amasya Keşkeği - Amasya elması yöresel

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Yöresel Tatlar: Amasya Haşhaşlı Çörek

Konaklama: Ordu Konaklama

Rota: Amasya - Samsun (138 km) Samsun – Ünye – Fatsa – Ordu (148 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 286 Km

Otele Giriş Saati: 19.30

3.Gün: Ordu – Boztepe – Giresun – Akçaabat – Trabzon – Uzun göl – Atatürk Köşkü – Yayla Konaklaması

Değerli misafirlerimiz; Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından rehberimizden alacağımız bilgiler eşliğinde Ordu kentinin sembolü Boztepe’ ye teleferikle çıkma imkânı (Ekstra) bulabileceğimiz teleferik parkta serbest zaman veriyoruz. Boztepe’ de Ordu’yu ve tüm Karadeniz coğrafyasını ayaklarımızın altında hissedeceğiz. Parkın içinde yer alan ters evi ziyaret ediyoruz. Geçireceğimiz keyifli zaman sonrasında Ordu’dan ayrılıyor ve Giresun’a doğru yola çıkıyoruz. Bu yolda artık yeşilin tüm tonlarını görmemiz mümkün yol üstünde Giresun fındık ve fındık ürünleri alışverişlerimizi yaptıktan sonra, öğle yemeğini alıyoruz. Öğle yemeğimizin ardından Trabzon’da Ayasofya Müzesini Ziyaret ediyoruz. Ayasofya Müzesi geç Bizans kiliselerinin güzel bir örneği olup Fatih Sultan Mehmet in Trabzon’u fethini takiben yapı camii olarak hizmet vermiş müze ziyaretinin ardından Atatürk köşküne gidiyoruz. Atatürk köşkü yazılı kaynaklara göre 1890 yılında yapılmış çam ormanlarının içinde bölgeye tüm bölgeye hâkim noktadaki köşkü geziyoruz. Ardından Trabzon kalesini panoramik olarak görüyoruz. Sonrasında Solaklı Vadisi’ni takip ederek Dernekpazarı, Çaykara, Taşkıran üzerinden Karadeniz Bölgesinin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Uzun Göl’e ulaşıyoruz. Yolun her iki yanında bulunan Solaklı vadisi boyunca uzanan yemyeşil ağaçlar, Asma köprüler arasından geçerken dağların yamacına kurulan hatta birçoğunun yolu bile bulunmayan evleri görüyoruz. Uzun Göl’de vereceğimiz serbest zamanda muhteşem fotoğraflar çekip geçireceğimiz keyifli dakikalar sonrasında Uzun Göl` ü yeni açılan terasından fotoğrafladıktan sonrasında, Sürmene ye doğru yola çıkıyoruz. Trabzon Sürmene’de Çay fabrikası gidip çaylarımızı alıyor ardından Sürmene’nin meşhur bıçakçılarına gidip sürmemeye has bıçaklardan görüyoruz. Ardından Yaylaya çıkmak üzere dolmuşlarımıza hareket ediyoruz. YAYLA KENT TE KONAKLAMA Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. (Yayla Çıkışı İçin Extra Ücret Toplanmaz.)

Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Öğle Yemeği: Meşhur Akçaabat köftesi Tereyağlı Trabzon pidesi

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Yöresel Tatlar: Rize çayı Giresun fındığı Yaş fındık

Konaklama: Zehra Yaylası Yayla Kent Yayla Konaklaması

Rota: Ordu - Giresun (50 km) Giresun – Trabzon (160 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 210 Km

Otele Giriş Saati: 18.30 yayla konaklaması olacağın dan yaylanın tüm güzelliklerini görmek amacı ile yaylaya erken ulaşmaya özen gösterilecektir. AKŞAM Horon eşliğinde YAYLA EĞLENCENCESİ olacaktır ve fiyatımıza dâhildir.

4.Gün: Fırtına Vadisi Ve Fırtına Deresi – Çamlıhemşin – Çinçiva (Şenyuva) Köyü Ve Köprüsü – Zilkale (Kale-İ Zir) – Ayder Yaylası – Gelin tülü Şelalesi

Erken Saatlerde Otelimizden Ayrılıyoruz. Sabah kahvaltımızı Otelimizde aldıktan sonra Çayeli üzerinden 50 eko sistem arasında bulunan Fırtına Vadisine giriş yapıyoruz. Adına yakışır bir şekilde bizleri karşılayan Fırtına Deresi boyunca yapacağımız yolculuğumuzda doğaya bir kez daha vurulacaksınız eminiz. Dileyen misafirlerimiz Fırtına Deresinde RAFTING yapabilirler. 7’ den 70’ e herkesin rahatlıkla katılacağı bir parkurdur. 7 km uzunluğundaki parkurda, 15’ in üzerinde rapid bulunmakta ve katılımcıları muhteşem manzaralarla büyülemektedir. 6 kişilik botlar ile her botta bir adet profesyonel rafting rehberi mevcuttur. Botlarda can yeleği, kask, dizlik ve özel sigorta mevcuttur. Ekstra Dileyen misafirlerimiz son dönemin gözde aktivitelerinden Zipline yapabilirler (Ekstra). Çamlı hemşinde aktivitelere katıldıktan sonra çamlıhemşine e doğru yol alıyoruz. Birçok diziye ve filme doğal set olan mekânlardaki gezimize Çamlıhemşin’ de bizleri bekleyen minibüslerimizle başlıyoruz. Fırtına Vadisi içindeki önemli Vadilerden Çat Vadisi’ ne giriyoruz ve Ortan Köyünden geçerek “Sevdaluk” dizisinin çekimlerinin de gerçekleştiği eski ismi Çinçiva günümüzde Şenyuva olarak bilinen köye geldiğimizde bölgenin en eski ve kemer açıklığı en geniş olan Taş Köprüsünde fotoğraf molası veriyoruz. Ülkemizin en yaşlı konaklarını görerek yapacağımız yolculuğumuzun son durağı tarihi ticaret yolunu korumak için Vadiye en hâkim noktalardan birine kurulmuş olan Zil Kale’yi ziyaret oluyor. Kaçkarların gizli bahçesinde vereceğimiz fotoğraf molası sonrasında Çamlıhemşin’ e dönüyoruz Turumuz yaklaşık 2 saat sürecektir. Çamlıhemşin’ den ayrılıyor öğle yemeği için fırtına vadisinin yolunu tutuyoruz. Öğlen yemeğimizi mıhlama alabalık veya köfte Turşu fasulye ve salata şeklinde alıyor ve 1350 metre yükseklikte çam ormanlarıyla kaplı yaylaların şahı Ayder Yaylası’na gitmek üzere yola çıkıyoruz. Aşağı ve Yukarı Ambarlığı, Şenlik Düzünü aracımızdan görerek Kalegon Düzünde Gelin Tülü Şelalesini fotoğraflamak ve muhteşem havayı solumak için aracımızdan iniyoruz. Ayder Yaylasında vereceğimiz serbest zamanda keyifli bir yürüyüş yapıp yöre insanlarıyla unutulmaz bir sohbet yapabilir yaylanın eteklerinde kurulmuş salıncak ile yaylanın keyfini çıkarabilirsiniz. Ayder Yaylasından ayrıldıktan hemen sonra Otelimize doğru yola çıkıyoruz. Otelimiz nehrin fırtına vadisinin kıyısında su seslerinin arasında kaptan alabalık tesislerinde konaklama yapıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde Akşam tulum eşliğinde ateş başında cay eğlencesi gerçekleştiriyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Öğle Yemeği: Fırtına Deresi kıyısında Mıhlama mısır ekmeği alabalık fasulye turşusu

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Yöresel Tatlar: Laz böreği Pepeçura

Konaklama: Çamlıhemşin Kaptan alabalık tesisleri

Rota: Trabzon - Rize (80 km) Trabzon – Batum (127 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 207 Km

Otele Giriş Saati: 20.00

 

5.Gün: Derepazarı – Of – Solaklı Deresi Ve Vadisi – Çaykara – Taşkıran – Uzun Göl

Değerli misafirlerimiz; Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Artvin e doğru yola çıkıyoruz. Hopa üzerinden türkülerini birçoğumuzun bildiği Çayeli’ne gidiyoruz. Rize bezi dokuma atölyelerinden birinden vereceğimiz kısa bir alışveriş molası sonrasında arvin Borçka ulaşıyoruz.  Borçka da bizleri dolmuşlar karşılıyor ve keyifli bir yolculuğa başlıyoruz. Denizden  690 metre yükseklikten muhteşem panoramik manzarasıyla Karadenizi  fotoğraflayarak yolculuğumuza devam ediyoruz.  Borçka Karagöl Turu şehir merkezini geçerek Çoruh nehrini takip ediyor, toplam iki saatlik bir yolculuktan sonra  Borçka şehir merkezi ne 27 km. mesafede, deniz seviyesinden 1450 metre yükseklikte bulunan 19.yüzyıl başlarında, bugünkü ‘’Klaskur (Aralık) Yaylası’nın yakınlarındaki bir tepenin heyelan sonucunda önünün kapanmasıyla oluşan cennet yeşili Karagöl’e ulaşıyoruz. Doğa ve gölün keyfini çıkartıyoruz ve araçlarımıza giderek donuş yolculuğumuza başlıyoruz. Öğlen yemeğimizi Hopa alıyoruz ve Trabzon’a doğru yola çıkıyoruz. Sırasıyla Arhavi Fındıklı, Rize sürmemeden geçip Akçaabat a ulaşıyoruz. Akçaabat ta bizleri dolmuşlarımız karşılamakta yayla konaklaması yapmak üzere kayabaşı yaylasına doğru çıkıyoruz. Bulutların üstünde hissediceğiniz bu yaylada karadenizin yeşili ile baş başa kalıyoruz. Akşam yemeğimizi yayla eğlencesi eşliğinde alıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

 

Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Öğle Yemeği: Rize’nin her yerinde Yetiştirilen fasulye Etli kuru fasulye pilav ve cacık

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Yöresel Tatlar: Hamsi köy Sütlaç Kuymak

Konaklama: Kayabaşı Yaylası Yayla Kent

Rota: Boçka- Rize (117 km) Rize – Trabzon (105 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 222 Km

Otele Giriş Saati: 19.30 yayla konaklaması olacağın dan yaylanın tüm güzelliklerini görmek amacı ile yaylaya erken ulaşmaya özen gösterilecektir.

6. Gün: Bafra – Yakakent – Gerze – Sinop – Sinop Kalesi Ve Surları – Tarihi Ceza Evi – Kastamonu – Şerife Bacı Anıtı – Saat Kulesi – Kastamonu Kalesi – Nasrullah Camii, Şadırvanı Ve Meydan

Değerli misafirlerimiz; Sabah otelde alınan kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılıp Ata kum (Matosyon), Bafra (Ba-Hura), Yakakent (Gümenez) – Gerze (Carusa) üzerinden Sinop’a gitmek üzere yola çıkıyoruz. Yol üstünde kuymaklık peynirimizi Trabzon tereyağını alıyoruz yol üstünde öğlen yemeği molasının ve Keyifli bir yolculuğun ardından Adını güzeller güzeli su perisi Sinope’den alan Karadeniz’ in bakir kalmış sahil kentinde ilk olarak türkülere ve dizilere konu olan Tarihi Sinop Cezaevi’ni ziyaret ediyoruz. Sabahattin Ali’nin Aldırma Gönül şiiri, cezaevinin zindanları ve koğuşlarını gezerken içimize kadar işliyor. Parmaklıklar Ardında adlı dizinin çekildiği bu cezaevini gezdikten sonra gemi maketleriyle ünlü Ayhan Usta’nın gemi mağazasını görebileceğimiz ve sadece Sinop’ ta bulabileceğiniz Boyabat ezmesi tadabileceğiniz bir serbest zamanın ardından Sinop’ta tekne turuna çıkıyoruz. Sinop sahilini tekne ile geziyor sonrasında Kastamonu’ya doğru yola çıkıyoruz. Taşköprü, Hanönü üzerinden Kara Çomak Deresi’nin iki kenarına kurulmuş, kalesi, kulesi bir de deresi diye anlatılan, kahramanlık hikâyelerimizin yer aldığı Kastamonu’ ya gitmek üzere yola çıkıyoruz. Kastamonu’ da Kurtuluş Savaşı sırasında gösterilen fedakârlık ve cesaretin sembolü olan Şerife Bacı Anıtı önünde aracımızdan inip rehberimizden bu fedakârlığın ve cesaretin öyküsünü dinleyip Kastamonu Kalesi ve Saat Kulesini panoramik olarak gördükten sonra Nasrullah Meydanı’na yürüyoruz. Kurtuluş Savaşı sırasında İstiklal Marşımızın yazarı Mehmet Akif Ersoy’ un bir dönem hutbe verdiği Nasrullah Camii’ni ve şadırvanını gezip yazın en sıcak geçen zamanlarında bile buz gibi akan sularından içip Kastamonu’nun meşhur çekme helvasının tadına baktıktan sonra konaklama için Kastamonu’daki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği Otelimizde

Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Öğle Yemeği: Terme dinlenme tesisi Amazon Tatlısı ve ev yemekleri samsun kapalı pidesi

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Yöresel Tatlar: Terme pirinci Çekme helva Kastamonu Taşköprü sarımsağı

Konaklama: Kastamonu

Rota: Trabzon - Sinop (480 km) Sinop – Kastamonu (183km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 663 Km

Otele Giriş Saati: 20.30

7. Gün Safranbolu - Ankara Anıtkabir- Afyon – Kula - İzmir

Kahvaltımızı otelimizde açık büfe olarak alıyor ve 2 saatlik yolcunun ardından Safranbolu ya ulaşıyoruz. Safranbolu’nun enfes safranlı lokumlarının tadına bakıyoruz ve Safranbolu konakları arasında geziyoruz ve güzel anılar eşliğinde İzmir’e geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Üç saatlik yolculuğumuz sonrasında Ankara’ya ulaşıyoruz. Anıtkabir ve Kurtuluş savaşı Müzesi’ni geziyor ve İzmir’e geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Afyon ve Kula’da vereceğimiz molalarımız sonrasında İzmir’e ulaşıyoruz. Sizleri almış olduğumuz noktalarda bırakarak bir başka Martı tur organizasyonunda görüşmek dileğiyle sizlere veda ediyoruz

Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Öğle Yemeği: Safranbolu kuyu kebabı

Akşam Yemeği: Afyon SC PARK dinlenme tesisleri

Yöresel Tatlar: Safranbolu lokumu Ankara simidi

Rota: Kastamonu Safranbolu (122 km) – Safranbolu Ankara (228 km) – Ankara Afyon Kula İzmir (584 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 934 Km

ÖNEMLİ NOT: Dönüş yolundaki konvoy, trafik, sis gibi yol akışını etkileyecek sebepler nedeniyle İzmir’e varış saatimiz planlanandan geç olabilir. O sebeple dönüş bileti, uçak bileti gibi planlarınızı bir sonraki güne göre yapmanızı Martı Tur olarak öneriyoruz.

izmir çıkışlı Karadeniz Turu Detayları

İzmir Mt Tur Seyahat acentası hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar.

Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız

Konaklaması Olan Turlarda Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir.

 • Otobüsler: (29 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)Mercedes Travego/Tourismo: 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcıNeoplan Cityliner/Tourliner: 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı Mitsubishi Safir: 54+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
 • Midibüsler: (18 - 28 Kişi Sayılarında Kullanılır) Otokar/Isuzu Turkuaz: 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 • Minibüsler: (17’ye kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)Vw Volt: 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı Vw Crafter: 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı Mercedes Sprinter: 19+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı Mercedes Sprinter El: 17+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

Dahil Olan Hizmetler

  * Otellerde ve Yaylalarda Konaklamaları
  * Yarım Pansiyon Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemekleri
  * Lüks Araçlar ile Ulaşım ve Çevre Gezileri
  * Otobüs içi İkramlar
  * Profesyonel Rehberlik Hizmeti                                       
  * Yöresel Eğlenceler
  * Seyahat Sigortası 
  * Martı Tur Refakatı

Dahil Olmayan Hizmetler

  * Müze Ören Yeri, Teleferik ve Milli Park Giriş Ücretleri
  * Öğle Yemekleri
  * Programda Belirtilen Dolmuş Ücretleri 
  * Yurt Dışı çıkış harcı

  *  AYDER YAYLASI Zilkale-Köyler-Palovit Ş.Çat (İsteğe Bağlı) 60 TL
  * UZUNGÖL Lustra-Karaster Yayla Gezisi(İsteğe Bağlı) 60 TL
  * Kayabaşı Yaylası - Minibüs Ücreti (Zorunlu) 60 TL

  * Trabzon Yaylası Minibüs Ücreti (Zorunlu) 60 TL
  * Otellerde alınan ekstra yiyecek ve içecekler
  *Yurt Dışı çıkış harcı Batum Turu transfer/Rehberlik hizmeti (140 TL)

Online Rezervasyon İçin www.martitur.com adresinden turumuzu satın alabilir.

İsterseniz Acenta Telefonlarımızdan Rezervasyon Yaptırabilir

Ulusal: 0850 840 90 32

WHATSAPP TAN BİZE ULAŞIN - 0539 643 24 24

Telefonlarımız ARA
0232 246 56 56
0232 463 48 68
0539 643 24 24
0555 831 87 87
0544 467 22 22

Tanıtım Videosu