şirince ulaşım

Şirince köyüne ulaşım

  1. Ana Sayfa
  2. şirince ulaşım

Şirince köyüne ulaşım imkanları Şirinceye hangi otobus gider? izbanla şirinceye nasıl gidilir? İzmirden şirinceye nasıl gidilir ?


Şirince köyüne ulaşım imkanları Şirinceye hangi otobus gider? izbanla şirinceye nasıl gidilir? işte tüm soruların anahtarı martitur.com da 

  • İzmir - Selcuk75 km.
  • Selçuk - Şirince8 km.
  • Şirince - Nesin Matematik Köyü 800 m

İzmir Selçuk’a bağlı bir mahalle olan Şirince, Selçuk’a 8 km, Efes Antik Kenti’ne 12 km, Kuşadası’na 30 km, İzmir’e ise 85 km, İstanbul’a 635 km, Kocaeli’ne 543 km, Ankara’ya ise 649 km uzaklıkta. Şirince’ye ulaşmak için otobüs, özel araç, tren, dolmuş gibi seçenekler kullanılabiliyor.

Otobüsle - Bulunduğunuz yerden Selçuk'a giden otobüs firmaları olabilir. Bunlardan birini tercih edebilirsiniz. Eğer otobüsle İzmir'e geliyorsanız, İzmir garajından Selçuk'a her 40 dakikada bir otobüs var. İzmir garajından ilk otobüs 07:00'de. Son otobüs 21:00'de. Gaziemir'den geçen Selçuk otobüsleri de mevcuttur. Gaziemir'den ilk otobüs 6:55'te, son otobüs 21:20'de.

Trenle - İzmir'den Selçuk'a giden anahat trenleri trenler mevcuttur. Ancak Saat başı olan trenler hem yorucu hemde sadece selçuk tren garına kadar sizleri götürmektedir. Destinasyon gezmek isterseniz. Ordan selçuk gar a kadar gidip vasıta bulmanız gerekebilir. Selçuk tren istasyonunun telefonu: 0232 892 60 06. 

Özel Araçla - İzmir'e geldikten sonra, İzmir-Aydın otoyoluna girerseniz yaklaşık 80 km sonra Torbalı gişelerine ulaşırsınız. Torbalı gişelerini yaklaşık 20 km geçtikten sonra Selçuk gişelerine ve Selçuk yoluna ulaşırsınız. Selçuk'un girişindeki ilk kırmızı ışıklardan sola dönerseniz yaklaşık 200 metre ileride solda Şirince yoluna ulaşabilirsiniz. (Şirince tabelasını da görebilirsiniz.) 

Günlük turlar ile - İzmir'e yaklaşık 80 km uzaklığında olan Selçuk Şirince e gitmek için günülirlik tuları tercih edebilirsiniz Günübirlik turlar Sizleri Efes Antik kenti Şirince Artemis tapınağı Meryemana evi isa bey camii en ince ayrıntısına kadar gezdirmekte Efes & şirince turları için www.martitur.com adresinden aşağıdaki tur linklerinden bilgi alabilirsiniz Aynı zamanda 0232 463 48 68 nolu telefondan acenteye ulaşabilir . Rezervasyon yaptırabilirsiniz.